PJW Champs Database Search Result  Back To The Database Interface Back To PAJW.org
2007 10 and Under 45 Tyler Griffiths Southmoreland Area 3
2007 10 and Under 50 Daniel Leonard Connellsville Area-1
2007 10 and Under 55 Austin Griffiths Southmoreland Area 3
2007 10 and Under 60 John Demanske Jefferson Morgan Area 1
2007 10 and Under 65 Jason Nolf Kittanning Area 3
2007 10 and Under 70 Michael Kemerer Franklin Regional Area 3
2007 10 and Under 75 Josh Ortman Parkland Area 11
2007 10 and Under 80 Bryan Jastrzebski Central Bucks Area 11
2007 10 and Under 85 Ian Brown Hanover Area 9
2007 10 and Under 90 Dominic Scalise Greater Latrobe Area 3
2007 10 and Under 95 Tristan Sponseller Bermudian Springs Area 9
2007 10 and Under 105 Jonathan Hennegan Mercer Area 6
2007 10 and Under 120 Shawn Spiller Marple Newtown Area 11
2007 10 and Under 150 Tyler Callender Council Rock Area 11
2007 11 and 12 65 Darian Cruz Catasauque Area 11
2007 11 and 12 70 Brad Farley Bermudian Springs Area 9
2007 11 and 12 75 Solomon Chishko Penn Trafford Area 3
2007 11 and 12 80 Jim Gulibon Derry Area Area 3
2007 11 and 12 85 Dylan Mogan Bethel Park Area 7
2007 11 and 12 90 Eric Morris Mechanicsburg Area 9
2007 11 and 12 95 Chance Marsteller South Eastern Area 9
2007 11 and 12 100 Ben Johnson Franklin Regional Area 3
2007 11 and 12 105 Joe Hibbler Wattsburg Area 8
2007 11 and 12 115 Reiley Syrek OJ Roberts Area 11
2007 11 and 12 125 Larry Gordon Norristown Area 11
2007 11 and 12 135 Adam Yarger Penns Valley Area 2
2007 11 and 12 145 Tyson Searer Lewistown Area 2
2007 11 and 12 160 Dakota DesLauriers Burrell Area 7
2007 11 and 12 200 Jacob Krupa Bedford Area 2
2007 13 and 14 77 Evan Link Penn Cambria Area 2
2007 13 and 14 87 Zachary Horan Nazareth Area 11
2007 13 and 14 92 Luke Frey Montoursville Area 10
2007 13 and 14 97 Nico Megaludis Franklin Regional Area 3
2007 13 and 14 117 Mason Popham Unionville Area 11
2007 13 and 14 82 Coltin Fought Benton Area 11
2007 13 and 14 132 Brandon Collins Commodore Perry Area 6
2007 13 and 14 140 Mark Havers Port Allegany Area 5
2007 13 and 14 147 Andrew Farbarik Franklin Regional Area 3
2007 13 and 14 157 Troy Reaghard West Allegheny Area 7
2007 13 and 14 167 Keith Walters Altoona Area 2
2007 13 and 14 187 Scott Syrek OJ Roberts Area 11
2007 13 and 14 212 Jeff Tarley Beth Center Area 4
2007 13 and 14 252 Colton Wrye Philipsburg-Osceola Area 2
2007 13 and 14 82 Coltin Fought Benton Area 11
2007 13 and 14 107 Evan Henderson United Area 2
2007 13 and 14 112 Travis Shaffer Derry Area 3