PJW Champs Database Search Result  Back To The Database Interface Back To PAJW.org
2004 11 to 12 135 Mike Hull Canon-McMillan Area 4
2004 11 to 12 200 Tyler Cowman Wyoming Valley West Area 10
2004 10 and Under 65 Zachary Horan Nazareth Area 11
2004 10 and Under 70 Luke Frey Montoursville Area 10
2004 10 and Under 75 Briar Malischewski Quakertown Area 11
2004 10 and Under 85 Tyler Parsons Erie Area 8
2004 10 and Under 120 Matt Mongera Corry Area 8
2004 11 to 12 65 David Makara Burrell Area 7
2004 11 to 12 70 Pat Owens North Penn Area 11
2004 11 to 12 75 Dane Johnson Valley Area 7
2004 11 to 12 80 Kenneth Courts Central Dauphin Area 9
2004 11 to 12 85 Marshall Peppelman Central Dauphin Area 9
2004 11 to 12 90 Andrew Alton Central Mountain Area 2
2004 11 to 12 95 Tony Dallago Central Dauphin Area 9
2004 11 to 12 100 Wesley Weston South Allegheny Area 7
2004 11 to 12 105 Ryan Kemmerer Upper Perkiomen Area 11
2004 11 to 12 115 Michael Evans Cumberland Valley Area 9
2004 11 to 12 125 Nick Milano Erie Area 8
2004 11 to 12 135 Mike Hull Canon-McMillan Area 4
2004 11 to 12 145 Matt Fisher Bellefonte Area 2
2004 11 to 12 160 Brandon Palik Saucon Valley Area 11
2004 11 to 12 200 Tyler Cowman Wyoming Valley West Area 10
2004 13 to 14 77 Nathan Pennesi Greater Latrobe Area 3
2004 13 to 14 82 Nico Cortese Franklin Regional Area 3
2004 13 to 14 87 Jordan Oliver Easton Area 11
2004 13 to 14 92 Walter Peppelman Central Dauphin Area 9
2004 13 to 14 97 Corey Lear Benton Area 10
2004 13 to 14 102 Patrick Gouin Washington Area 4
2004 13 to 14 107 Matt Bonson Lewistown Area 2
2004 13 to 14 112 Quentin Wright Bald Eagle Area Area 2
2004 13 to 14 117 Brandon Bucher Northern Area 9
2004 13 to 14 124 Zachary Kemmerer Upper Perkiomen Area 11
2004 13 to 14 132 Matt Moore Blairsville Area 3
2004 13 to 14 140 Lance Bryson Albert Gallatin Area 4
2004 13 to 14 147 Joe Fox Franklin Regional Area 3
2004 13 to 14 157 Eric Williams Trinity Area 4
2004 13 to 14 167 Dan Mahoney Baldwin-Whitehall Area 7
2004 13 to 14 187 Darek Zeisloft Columbia Montour Area 10
2004 13 to 14 212 Travis Lintz Conneaut Lake Area 6
2004 13 to 14 252 Sam Brownlee Mt. Lebanon Area 7
2004 10 and Under 45 Rodney Sunday Dallastown Area 9
2004 10 and Under 50 Connor Schram Canon-McMillan Area 4
2004 10and Under 55 Jimmy Gulibon Derry Area Area 3
2004 10 and Under 60 Nick Roberts Shade Area 1
2004 10 and Under 80 Aaron McKinney West Allegheny Area 7
2004 10 and Under 90 Perry Hills Plum Area 7
2004 10 and Under 95 Sam Guidi Fort Cherry Area 4
2004 10 and Under 105 Addison Knepshield Kittaning Area 3
2004 10 and Under 150 Kevin Thompson Meadville Area 6