PJW Champs Database Search Result  Back To The Database Interface Back To PAJW.org
1963 10 and Under 55 Mike Kakois Canon-McMillan Area 4
1963 10 and Under 65 Jim Macicko Canon Mac Area 4
1963 10 and Under 75 Roger Grimes GCTC Area-1
1963 10 and Under 85 Dave Batista Canon-McMillan Area 4
1963 10 and Under UNL Jay Closser West Greene Area-1
1963 11 to 14 75 Dale Murdock Waynesburg Area-1
1963 11 to 14 85 Lynn Brewer Waynesburg Area-1
1963 11 to 14 95 Jim Pogue GCTC Area-1
1963 11 to 14 105 Rich Saieva Canon-McMillan Area 4
1963 11 to 14 115 Charles Acklin GCTC Area-1
1963 11 to 14 125 William Montgomery GCTC Area-1
1963 11 to 14 135 Don Heckathorne Canon Mac Area 4
1963 11 to 14 145 Sheryl Hamilton GCTC Area-1
1963 11 to 14 155 Rick Polasky Canon-McMillan Area 4
1963 11 to 14 UNL William Brunofsky Waynesburg Area-1
1964 10 and Under 55 Mike Passalacqua Trinity Area 4
1964 10 and Under 65 Tom Teagarden McGuffey Area 4
1964 10 and Under 75 Tanny Deliere Canon-McMillan Area 4
1964 10 and Under 85 Bob Rush Avella Area 4
1964 10 and Under UNL Ray Battistoni GCTC Area-1
1964 11 to 14 65 Butch Johnston Philipsburg Osceola Area 2
1964 11 to 14 75 Gary McClure Waynesburg Area-1
1964 11 to 14 85 George Dugan German Area-1
1964 11 to 14 95 Richard Pollock Waynesburg Area-1
1964 11 to 14 105 Greg Trunzo Canon-McMillan Area 4
1964 11 to 14 115 Craig Stephenson Waynesburg Area-1
1964 11 to 14 125 Tony Raneri Hempfield Area 3
1964 11 to 14 UNL Jay Payne GCTC Area-1
1965 10 and Under 55 Abby Rush Avella Area 4
1965 10 and Under 65 Don Rush Avella Area 4
1965 10 and Under 75 Scott Bunner Trinity Area 4
1965 10 and Under 85 Duan Fossler DuBois Area 5
1965 10 and Under 95 DaveTrude DuBois Area 5
1965 11 to 14 65 Tom Teagarden McGuffey Area 4
1965 11 to 14 75 Gary McClure Waynesburg Area-1
1965 11 to 14 95 Jack Crain DuBois Area 5
1965 11 to 14 105 Jerry Underwood Claysville Area 4
1965 11 to 14 115 Lester Peterson Canon-McMillan Area 4
1965 11 to 14 125 Jim Clawson Blairsville Area 3
1965 11 to 14 135 Larry Nees Norwin Area 3
1965 11 to 14 145 Jeff Pierce Norwin Area 3
1965 11 to 14 155 William Kitt Altoona Area 2
1965 11 to 14 170 Bill Turchetta Altoona Area 2
1966 10 and Under 55 Jim Bauer McGuffey Area 4
1966 10 and Under 60 Brian Ross Waynesburg Area-1
1966 10 and Under 65 Abby Rush Avella Area 4
1966 10 and Under 70 Jeb Brock Trinity Area 4
1966 10 and Under 75 John Bristor West Greene Area-1
1966 10 and Under 80 William Ross Waynesburg Area-1
1966 10 and Under 85 Gary Brasco Jeanette Area 3
1966 10 and Under 90 Dave Morgan Norwin Area 3
1966 10 and Under 95 Dave Bosco Latrobe Area 3
1966 10 and Under 100 George O'Korn Canon-McMillan Area 4
1966 11 to 14 65 Don Rush Avella Area 4
1966 11 to 14 75 Tom Teagarden McGuffey Area 4
1966 11 to 14 85 Tom Wright State College Area 5
1966 11 to 14 95 Gary McClure Waynesburg Area-1
1966 11 to 14 105 Terry Morian Conneaut Lake Area 6
1966 11 to 14 115 Bob Barnhart German Twp Area 1
1966 11 to 14 125 R. Barchiesi Jefferson Morgan Area 4
1966 11 to 14 135 Bill Colpo Richland Area 2
1966 11 to 14 145 Miles Davin Waynesburg Area-1
1966 11 to 14 155 Ray Gessler Canon-McMillan Area 4
1966 11 to 14 170 Rick Starkey Chartiers Houston Area 4
1967 11 and Under 55 Tom Fink Tyrone Area 2
1967 11 and Under 60 Clay Fink Tyrone Area 2
1967 11 and Under 65 Vertus Jones I Greensburg Salem Area 3
1967 11 and Under 70 John Kundick Redbank Valley Area 5
1967 11 and Under 75 Bob Relhner South Franklin Morris Area 4
1967 11 and Under 80 Jeff Carroll Avella Area 4
1967 11 and Under 85 Jeff Butler Greensburg Area 3
1967 11 and Under 90 William Ross Waynesburg Area-1
1967 11 and Under 95 Walt McClimans Reynolds Area 6
1967 11 and Under 105 Rob Albert Waynesburg Area-1
1967 11 and Under UNL George O'Korn Canon-McMillan Area 4
1967 12 to 14 70 Don Rush Avella Area 4
1967 12 to 14 80 Tom Teagarden McGuffey Area 4
1967 12 to 14 90 Dan Barnickel Trinity Area 4
1967 12 to 14 100 Roger Slocum Warren Area 8
1967 12 to 14 110 Dave Rock Meadville Area 6
1967 12 to 14 120 William Mowery Reynolds Area 6
1967 12 to 14 130 Curt Clark Union City Area 8
1967 12 to 14 140 Steve Joseph Norwin Area 3
1967 12 to 14 150 John Chatman Trinity Area 4
1967 12 to 14 165 Don Dallatore Waynesburg Area 4
1967 12 to 14 UNL Bob Dixon Philipsburg Osceola Area 2
1968 11 and Under 55 John Love Shaler Area 7
1968 11 and Under 60 Gary Free Commodore Perry Area 6
1968 11 and Under 70 Brian Ross Waynesburg Area-1
1968 11 and Under 75 Marlin Palm Reynolds Area 6
1968 11 and Under 80 Bob Harwick Olean, New York Area 2
1968 11 and Under 85 Jeff Reintgen Latrobe Area 3
1968 11 and Under 90 William Bertrand Burgettstown Area 4
1968 11 and Under 95 Dave Gallaher Clearfield Area 5
1968 11 and Under 105 Mike Snyder Tyrone Area 2
1968 11 and Under UNL Chad Massack Chartiers Houston Area 4
1968 12 to 14 70 Mike Gizoni Washington Area 4
1968 12 to 14 80 Larry Trimmer Iroquois Area 8
1968 12 to 14 90 Tom Teagarden McGuffey Area 4
1968 12 to 14 100 Ron Selfridge Clearfield Area 5
1968 12 to 14 110 Don Milligan Ridgway Area 5
1968 12 to 14 120 Gary Peterson Dubois Area 5
1968 12 to 14 130 Ray Dallatore Trinity Area 4
1968 12 to 14 140 Tom Derrickson Keystone Oaks Area 7
1968 12 to 14 150 Mark Williams Philipsburg Osceola Area 2
1968 12 to 14 165 Robert Gordon Clearfield Area 5
1968 12 to 14 UNL Tim MIller Mt. Lebanon Area 7
1969 11 and Under 55 Jeff Shipton Reyolds Area 6
1969 11 and Under 60 Tom Diamond Washington Area 4
1969 11 and Under 65 Oren Neal Commodore Perry Area 6
1969 11 and Under 70 Brian Ross Waynesburg Area-1
1969 11 and Under 75 Brad Wilson DuBois Area 5
1969 11 and Under 80 Randy Phillips South Franklin Morris Area 4
1969 11 and Under 85 Tim Snyder Tyrone Area 2
1969 11 and Under 90 Mike Gill Clearfield Area 5
1969 11 and Under 95 Dave Casale Greensburg Catholic Area 3
1969 11 and Under 105 Brian Hills Reynolds Area 6
1969 11 and Under UNL Jerry Levenduski Dubois Area 5
1969 12 to 14 70 Dennis Zuk Carlynton Area 7
1969 12 to 14 80 Scott Mering Waynesburg Area-1
1969 12 to 14 90 Mike Kassab Clearfield Area 5
1969 12 to 14 100 Dan Carnahan Ft. LeBoeuf Area 8
1969 12 to 14 110 Mike Kundick Redbank Valley Area 5
1969 12 to 14 120 Dave Rodgers North Allegheny Area 7
1969 12 to 14 130 Allen Fisher Bald Eagle Area Area 2
1969 12 to 14 140 Doug Weaver Greenville Area 6
1969 12 to 14 150 Dick Whitaker Dubois Area 5
1969 12 to 14 165 Larry Suhey State College Area 5
1969 12 to 14 UNL Chuck Coryea Reynolds Area 6
1970 10 and Under 50 Brian Burns Townville Area 8
1970 10 and Under 55 Fred Irwin Curwensville Area 5
1970 10 and Under 60 Jeff Gordon Avella Area 4
2005 10-n-Under 45 Austin Caldwell Greensburg Salem Area 3
1970 10 and Under 70 Dave Post McGuffey Area 4
1970 10 and Under 75 Dennis Rexroad Vienna Area 2
1970 10 and Under 80 Don Robb Clearfield Area 5
1970 10 and Under 85 Mike Ansetti Chartiers Houston Area 4
1970 10 and Under 90 Jess Caravaggio Latrobe Area 3
1970 10 and Under 95 Keith Davis Chartiers Houston Area 4
1970 10 and Under 125 Terry Weyandt McGuffey Area 4
1970 11 to 12 55 George Milligan Washington Area 4
1970 11 to 12 65 Jerry Main McGuffey Area 4
1970 11 to 12 75 Fred Springer Fox Chapel Area 7
1970 11 to 12 85 Randy Phillips South Franklin Morris Area 4
1970 11 to 12 95 Scott DeAugustino North Allegheny Area 7
1970 11 to 12 105 Dave Casale Greensburg Catholic Area 3
1970 11 to 12 115 John Eichenlaub Lock Haven Area 2
1970 11 to 12 125 Brian Hills Reynolds Area 6
1970 11 to 12 135 Greg Williams Philipsburg Osceola Area 2
1970 11 to 12 155 Jerry Levenduski Dubois Area 5
1970 11 to 12 165 Perry Rowles Clearfield Area 5
1970 11 to 12 200 Norm Hill Cochranton Area 6
1970 13 to 14 65 Pat Brawn North Allegheny Area 7
1970 13 to 14 75 Tim Barnickel Trinity Area 4
1970 13 to 14 85 Dennis Zuk Carlynton Area 7
1970 13 to 14 95 John Kundick Redbank Valley Area 5
1970 13 to 14 105 Jeff Reintgen Latrobe Area 3
1970 13 to 14 115 Scott Rodgers Clearfield Area 5
1970 13 to 14 120 Joel McGuire Meadville Area 6
1970 13 to 14 135 Jim Gebhard State College Area 5
1970 13 to 14 145 Allen Fisher Bald Eagle Area Area 2
1970 13 to 14 155 Stuart Jackson Huntingdon Area 2
1970 13 to 14 165 George O'Korn Canon-McMillan Area 4
1970 13 to 14 175 Vic Massack Chartiers Houston Area 4
1970 13 to 14 185 Larry Sample Reynolds Area 6
1970 13 to 14 195 George Reihner Washington Area 4
1970 13 to 14 225 Brad Benson Altoona Area 2
1971 10 and Under 50 Ken Nellis Shaler Area 7
1971 10 and Under 55 Scott Smith Dubois Area 5
1971 10 and Under 60 Dennis Gibb Reynolds Area 6
1971 10 and Under 65 Jeff Gordon Avella Area 4
1971 10 and Under 70 Jeff Severyn Canon-McMillan Area 4
1971 10 and Under 75 Gig Dornick Parkersburg WV Area-1
1971 10 and Under 80 Paul Gifford Jefferson Morgan Area 4
1971 10 and Under 85 Mark Cole Penn Trafford Area 3
1971 10 and Under 90 Steve Burke Washington WV Area-1
1971 10 and Under 95 Dan HIlls Reynolds Area 6
1971 10 and Under 100 Chuck Matthews Girard Area 8
1971 10 and Under 120 Larry Cox Lock Haven Area 2
1971 11 to 12 60 Greg Smith General McLane Area 8
1971 11 to 12 65 Phil Frndak General McLane Area 8
1971 11 to 12 70 Jerry Main McGuffey Area 4
1971 11 to 12 75 Tom Diamond Washington Area 4
1971 11 to 12 80 Greg Severyn Canon-McMillan Area 4
1971 11 to 12 85 Randy Bigler Trinity Area 4
1971 11 to 12 90 Brian Ross Waynesburg Area-1
1971 11 to 12 95 Jay Ribel Chartiers Houston Area 4
1971 11 to 12 100 Mark Brabender Strong Vincent Area 8
1971 11 to 12 105 Dave Reichard Commodore Perry Area 6
1971 11 to 12 110 Rob Schmidt State College Area 5
1971 11 to 12 120 Tracey Ballock Greenville Area 6
1971 11 to 12 130 Matt Suhey State College Area 5
1971 11 to 12 140 John Falvo Wexford Area 7
1971 11 to 12 175 Tim Wolfson North Allegheny Area 7
1971 13 to 14 70 Gary Uram Carlynton Area 7
1971 13 to 14 75 Mike Smith General McLane Area 8
1971 13 to 14 80 Tim Barnickel Trinity Area 4
1971 13 to 14 85 Tim Taylor South Franklin Morris Area 4
1971 13 to 14 90 Jeff Derrico Canon-McMillan Area 4
1971 13 to 14 95 Jim Walters Burgettstown Area 4
1971 13 to 14 100 Rich Gentsch Altoona Area 2
1971 13 to 14 105 Scott DeAugustino North Allegheny Area 7
1971 13 to 14 110 William Bailey Clearfield Area 5
1971 13 to 14 115 Jeff Reintgen Latrobe Area 3
1971 13 to 14 120 Clay Fink Tyrone Area 2
1971 13 to 14 130 William Bertrand Burgettstown Area 4
1971 13 to 14 140 Dave Gallaher Clearfield Area 5
1971 13 to 14 150 William Stiteler Dubois Area 5
1971 13 to 14 160 Steve Geise Lock Haven Area 2
1971 13 to 14 170 Galen Maus Glenshaw Area 7
1971 13 to 14 180 Dale Deliere Canon-McMillan Area 4
1971 13 to 14 225 Fred Lenhart Clarion Area 5
1972 10 and Under 50 Brian Adams Chartiers Houston Area 4
1972 10 and Under 55 Ken Nellis Shaler Area 7
1972 10 and Under 60 Don Hall Reynolds Area 6
1972 10 and Under 65 Tom Carr Erie Tech Area 8
1972 10 and Under 70 Mike Bell Grove City Area 6
1972 10 and Under 75 Ernest Closser Waynesburg Area-1
1972 10 and Under 80 Eric Borowiz Mercer Area 6
1972 10 and Under 85 Tim Thompson Mercer Area 6
1972 10 and Under 90 Keith Dawes Reynolds Area 6
1972 10 and Under 95 Tim Cawoski Latrobe Area 3
1972 10 and Under 100 Ed Sopic Curwensville Area 5
1972 10 and Under 125 Dave Moore Tyrone Area 2
1972 11 to 12 60 Brian Burns Townville Area 8
1972 11 to 12 65 Mike Perry Grove City Area 6
1972 11 to 12 70 Jeff Gordon Avella Area 4
1972 11 to 12 75 Tom Newcome Ridgway Area 5
1972 11 to 12 80 Kurt Knoneberg McGuffey Area 4
1972 11 to 12 85 Scott Eaton Grove City Area 6
1972 11 to 12 90 Joel McGuier McGuffey Area 4
1972 11 to 12 95 Oren Neal Commodore Perry Area 6
1972 11 to 12 100 Bill Bowser Westmont Area 2
1972 11 to 12 105 Chuck Matthews Girard Area 8
1972 11 to 12 110 Tom Young Ft. LeBoeuf Area 8
1972 11 to 12 120 Jim Teglo Sharpsville Area 6
1972 11 to 12 130 J. Kerns Monroeville Area 7
1972 11 to 12 140 Steve Ritter Trinity Area 4
1972 11 to 12 175 Ken Streich Ridgway Area 5
1972 13 to 14 70 George Milligan Washington Area 4
1972 13 to 14 75 Jerry Main McGuffey Area 4
1972 13 to 14 80 William Spossey Washington Area 4
1972 13 to 14 85 Angelo Marino Canon-McMillan Area 4
1972 13 to 14 90 Terry Ardery Clearfield Area 5
1972 13 to 14 95 Randy Cathcart Curwensville Area 5
1972 13 to 14 100 Mike Geffrey Chartiers Valley Area 7
1972 13 to 14 105 Mark Brabender Strong Vincent Area 8
1972 13 to 14 110 Larry Guenot Bald Eagle Area Area 2
1972 13 to 14 115 D. Rutledge Monroeville Area 7
1972 13 to 14 120 Tony Gallo Trinity Area 4
1972 13 to 14 130 Mike Gill Clearfield Area 5
1972 13 to 14 140 S. Thompson Greenville Area 6
1972 13 to 14 150 Mel Maxwell Greensburg Area 3
1972 13 to 14 160 John Kemerer Greensburg Area 3
1972 13 to 14 170 Paul Suhey State College Area 5
1972 13 to 14 180 Jeff Wilson State College Area 5
1972 13 to 14 225 Perry Rowles Clearfield Area 5
1973 10 and Under 50 John Wandrisco Canevin Area 7
1973 10 and Under 55 Mike Rosman Monroeville Area 7
1973 10 and Under 60 Joe Throckmorton Waynesburg Area 1
1973 10 and Under 65 R.J. Costello St. Peter's Area 8
1973 10 and Under 70 Wade Potter Jersy Shore Area 2
1973 10 and Under 75 Mark Marshall Burgettstown Area 4
1973 10 and Under 80 Scott Robinson Clearfield Area 5
1973 10 and Under 85 Mike Gaston Blairsville Area 3
1973 10 and Under 90 John Hawkins Moshannon Valley Area 2
1973 10 and Under 95 Matt Skittle Canon-McMillan Area 4
1973 10 and Under 100 Steve Sefter State College Area 5
1973 10 and Under 125 Mark Taylor Monroeville Area 7
1973 11 to 12 60 Jeff Scibetta St. Peter's Area 8
1973 11 to 12 65 Doug Crooks Trinity Area 4
1973 11 to 12 70 Dennis Gibb Reynolds Area 6
1973 11 to 12 75 Mike Bell Grove City Area 6
1973 11 to 12 80 Arnie Coleman Lock Haven Area 2
1973 11 to 12 85 Terry Williams Bald Eagle Nittany Area 2
1973 11 to 12 90 Mike Morian Conneaut Lake Area 6
1973 11 to 12 95 Dave Chomanics Norwin Area 3
1973 11 to 12 100 Frank Varischetti Brockway Area 5
1973 11 to 12 105 Tom Klingensmith Penn Trafford Area 3
1973 11 to 12 110 Dan Hills Reynolds Area 6
1973 11 to 12 120 Chuck Matthews Girard Area 8
1973 11 to 12 130 Chuck Amos Washington Area 4
1973 11 to 12 140 Craig Diehl Bedford Area 2
1973 11 to 12 175 Bob Burkey Blairsville Area 3
1973 13 to 14 70 Mark Spossey Washington Area 4
1973 13 to 14 75 Curt Ellis Washington Area 4
1973 13 to 14 80 Glenn MIller Chartiers Houston Area 4
1973 13 to 14 85 Bob Kyler Clearfield Area 5
1973 13 to 14 90 Fred Irwin Curwensville Area 5
1973 13 to 14 95 Paul Marini Greenville Area 6
1973 13 to 14 100 Scott Gentsch Altoona Area 2
1973 13 to 14 105 Ken Newcomer Southmoreland Area 3
1973 13 to 14 110 Rob Bogo Avella Area 4
1973 13 to 14 115 Randy Bigler Trinity Area 4
1973 13 to 14 120 Jim Ball Dubois Area 5
1973 13 to 14 130 Rick Mitch Shaler Area 7
1973 13 to 14 140 Dave Cox Lock Haven Area 2
1973 13 to 14 150 Terry Fike Altoona Area 2
1973 13 to 14 160 Ron Matse North Star Area 2
1973 13 to 14 170 Dave Roan Bellefonte Area 2
1973 13 to 14 180 Ken Streich Ridgway Area 5
1973 13 to 14 225 Greg Koontz Bedford Area 2
1974 10 and Under 50 David Crisanti Churchill Area 7
1974 10 and Under 55 Brian Prechtl Ridgway Area 5
1974 10 and Under 60 Brad Breese McGuffey Area 4
1974 10 and Under 65 Mike Rosman Monroeville Area 7
1974 10 and Under 70 John Lis Burgettstown Area 4
1974 10 and Under 75 Archie Simmer Iroquois Area 8
1974 10 and Under 80 Frank Volcano Chartiers Houston Area 4
1974 10 and Under 85 Bill Thompson Blairsville Area 3
1974 10 and Under 90 Mark Leister Lewistown Area 2
1974 10 and Under 95 John Rommes Burgettstown Area 4
1974 10 and Under 100 Jim Waliga Kennedy Christian Area 6
1974 10 and Under 125 Gregg Langston Burgettstown Area 4
1974 11 to 12 60 Brian Adams Chartiers Houston Area 4
1974 11 to 12 65 Kevin Darkus St. George Area 8
1974 11 to 12 70 Ken Nellis Shaler Area 7
1974 11 to 12 75 Rich Bongiorni Burgettstown Area 4
1974 11 to 12 80 Mike Bell Grove City Area 6
1974 11 to 12 85 Jeff Loancy Shaler Area 7
1974 11 to 12 90 Dan Oliverio Trinity Area 4
1974 11 to 12 95 Dennis Fix Norwin Area 3
1974 11 to 12 100 Dave Heath Dubois Area 5
1974 11 to 12 105 Mark Boniccorsi Bethel Park Area 7
1974 11 to 12 110 Terry Williams Bald Eagle Nittany Area 2
1974 11 to 12 120 Rick Cherry Franklin Area 6
1974 11 to 12 130 Mike Dawson Bellefonte Area 2
1974 11 to 12 140 Bob Muth Jr Maplewood Area 8
1974 11 to 12 175 Irwin Malacarne Ridgway Area 5
1974 13 to 14 70 Joe Heller Chief Logan Area 2
1974 13 to 14 75 Mark Spossey Washington Area 4
1974 13 to 14 80 Arnie Coleman Lock Haven Area 2
1974 13 to 14 85 Curt Ellis Washington Area 4
1974 13 to 14 90 Mark Dugan Moshannon Valley Area 2
1974 13 to 14 95 Jim Catherman Clearfield Area 5
1974 13 to 14 100 Jim Reeves Lock Haven Area 2
1974 13 to 14 105 S. Lewis Greenville Area 6
1974 13 to 14 110 George DeAugustino West Mifflin Area 7
1974 13 to 14 115 Dave Koll State College Area 5
1974 13 to 14 120 Randy Price Canon-McMillan Area 4
1974 13 to 14 130 Tim Noerr Chief Logan Area 2
1974 13 to 14 140 D Grayson McKeesport Area 7
1974 13 to 14 150 Mark Barrett Moon Area 7
1974 13 to 14 160 Joe Zombek Fort Cherry Area 4
1974 13 to 14 170 Troy Benson Altoona Area 2
1974 13 to 14 180 Wayne Bloom Seneca Valley Area 7
1974 13 to 14 225 Dave Diesel Chartiers Houston Area 4
1975 10 and Under 50 Todd Grimes Kishacoquillas Area 2
1975 10 and Under 55 Phil Mary Chartiers Houston Area 4
1975 10 and Under 60 T.J. Musser Commodore Perry Area 6
1975 10 and Under 65 Vince Palermo Churchill Area 7
1975 10 and Under 70 Jim Volcano Chartiers Houston Area 4
1975 10 and Under 75 Greg Boytim Mt Pleasant Area 3
1975 10 and Under 80 Ron Galla St. Peter's Area 8
1975 10 and Under 85 Jerry Long Tyrone Area 2
1975 10 and Under 90 Greg Sluka Plum Area 7
1975 10 and Under 95 Brett Smith Clearfield Area 5
1975 10 and Under 100 Bob Kobik New Kensington Area 7
1975 10 and Under 125 Mike Kirkling Hempfield Area 3
1975 11 to 12 60 John Wandrisco Canevin Area 7
1975 11 to 12 65 Brian Adams Chartiers Houston Area 4
1975 11 to 12 70 Kevin Darkus St. George Area 8
1975 11 to 12 75 John Lis Burgettstown Area 4
1975 11 to 12 80 Richie Powers Lock Haven Area 2
1975 11 to 12 85 Joe Sansom Maplewood Area 8
1975 11 to 12 90 R.J. Costello St. Peter's Area 8
1975 11 to 12 95 John Easter Ft. LeBoeuf Area 8
1975 11 to 12 100 Tim Brown New Kensington Area 7
1975 11 to 12 105 Joe Caracci Hickory Area 6
1975 11 to 12 110 John Hawkins Moshannon Valley Area 2
1975 11 to 12 120 Bob Bogus Cambria Heights Area 2
1975 11 to 12 130 Steve Sefter State College Area 5
1975 11 to 12 140 Keith Rivers Central Area 2
1975 11 to 12 175 John Burger Meadville Area 6
1975 13 to 14 70 Jim Moore Washington Area 4
1975 13 to 14 75 Rich Bongiorni Burgettstown Area 4
1975 13 to 14 80 Tim Mulholem Clearfield Area 5
1975 13 to 14 85 Chris Borgia St. Luke's Area 8
1975 13 to 14 90 Arnie Coleman Lock Haven Area 2
1975 13 to 14 95 Greg Astorino Punxsutawny Area 5
1975 13 to 14 100 Jay Kyler Clearfield Area 5
1975 13 to 14 105 Ben Kundick Redbank Valley Area 5
1975 13 to 14 110 Mike Dinger Redbank Valley Area 5
1975 13 to 14 115 Kirk Kelhofer Fox Chapel Area 7
1975 13 to 14 120 Dave Chomanics Norwin Area 3
1975 13 to 14 130 Tom Klingensmith Penn Trafford Area 3
1975 13 to 14 140 Dan Hills Reynolds Area 6
1975 13 to 14 150 Barry Bryner Connellsville Area-1
1975 13 to 14 160 Craig Diehl Bedford Area 2
1975 13 to 14 170 Pat Conner Lock Haven Area 2
1975 13 to 14 180 Jim Covert Freedom Area 4
1975 13 to 14 225 John Coryea Reynolds Area 6
1976 10 and Under 50 Chyenne Lowery German Area-1
1976 10 and Under 55 Don Johnson St. Luke's Area 8
1976 10 and Under 60 John Throckmorton Waynesburg Area 1
1976 10 and Under 65 Rick Walters West Greene Area-1
1976 10 and Under 70 Jim Akerly Harborcreek Area 8
1976 10 and Under 75 Tom Lapcevic Bentworth Area 4
1976 10 and Under 80 Mark Taggart Avella Area 4
1976 10 and Under 85 Craig Costello St. Peters Area 8
1976 10 and Under 90 Edward Massengill Avella Area 4
1976 10 and Under 100 John Marshell Clarion Area 5
1976 10 and Under 125 Andy Horn Youngsville Area 8
1976 11 to 12 60 Phil Mary Chartiers Houston Area 4
1976 11 to 12 65 Earl Snyder Philipsburg Osceola Area 2
1976 11 to 12 70 Brad Breese McGuffey Area 4
1976 11 to 12 75 Jim Volcano Chartiers Houston Area 4
1976 11 to 12 80 Kash Main McGuffey Area 4
1976 11 to 12 85 Richard Kleban State College Area 5
1976 11 to 12 90 Gary Case Redbank Valley Area 5
1976 11 to 12 95 Geoff Alexander Plum Area 7
1976 11 to 12 100 John Cappiello Ridgway Area 5
1976 11 to 12 105 Jim Baranik Altoona Area 2
1976 11 to 12 110 Archie Simmer Iroquois Area 8
1976 11 to 12 120 Eric Brugel State College Area 5
1976 11 to 12 130 Mark Leister Lewistown Area 2
1976 11 to 12 140 Mark Bish Oil City Area 6
1976 11 to 12 175 Dave Grillo I Charleroi Area 4
1976 13 to 14 70 Dave Irwin Curwensville Area 5
1976 13 to 14 75 Kevin Darkus St. George Area 8
1976 13 to 14 80 Joe Throckmorton Waynesburg Area-1
1976 13 to 14 85 Jim Moore Washington Area 4
1976 13 to 14 90 Mardy Marish Bethlehem-Center Area 4
1976 13 to 14 95 Mike Bell Grove City Area 6
1976 13 to 14 100 WadeCutler Clearfield Area 5
1976 13 to 14 105 Brian Meiser Central Area 2
1976 13 to 14 110 Don Bolby Latrobe Area 3
1976 13 to 14 115 Dan Oliverio Trinity Area 4
1976 13 to 14 120 Tim Poorman Altoona Area 2
1976 13 to 14 130 Dan Corbin Fairview Area 8
1976 13 to 14 140 Terry Williams Bald Eagle Nittany Area 2
1976 13 to 14 150 Gary Belinda Clearfield Area 5
1976 13 to 14 160 Mark Kushera Canon-McMillan Area 4
1976 13 to 14 170 Darrell Paterson Canon-McMillan Area 4
1976 13 to 14 180 Roy Cowfer Tyrone Area 2
1976 13 to 14 225 Chris Petraca Derry Area Area 3
1977 10 and Under 50 Dave McWilliams Carmichaels Area-1
1977 10 and Under 55 Dom Snyder Bentworth Area 4
1977 10 and Under 60 Bobbie Provenzano Washington Area 4
1977 10 and Under 65 Mike Lingenfelter Central Area 2
1977 10 and Under 70 Jim Goodill St. Luke's Area 8
1977 10 and Under 75 Jack Fortney Mount Union Area 2
1977 10 and Under 80 Frank Sampsell Oil City Area 6
1977 10 and Under 85 Dan Lemley Waynesburg Area-1
1977 10 and Under 90 Chris Keim Our Lady of Peace Area 8
1977 10 and Under 95 Mike Boland New Kensington Area 7
1977 10 and Under 100 Eric Craig Indiana Area 2
1977 10 and Under 125 Jeff Harry Meadville Area 6
1977 11 to 12 60 Don Johnson St. Luke's Area 8
1977 11 to 12 65 Brad Prechtl Ridgway Area 5
1977 11 to 12 70 Dave Michaels Clearfield Area 5
1977 11 to 12 75 Jim Akerly Harborcreek Area 8
1977 11 to 12 80 Greg Zimmerman Shaler Area 7
1977 11 to 12 85 Jim Volcano Chartiers Houston Area 4
1977 11 to 12 90 Rod Wilt Greenville Area 6
1977 11 to 12 95 Craig Costello St. Peters Area 8
1977 11 to 12 100 Gary Piehler Richland Area 7
1977 11 to 12 105 Pat Heath Dubois Area 5
1977 11 to 12 110 Greg Sluka Plum Area 7
1977 11 to 12 120 Brett Smith Clearfield Area 5
1977 11 to 12 130 Bob Kobik New Kensington Area 7
1977 11 to 12 140 Andy Keirn Clearfield Area 5
1977 11 to 12 175 Mike Kirkling Hempfield Area 3
1977 13 to 14 70 John Wandrisco Canevin Area 7
1977 13 to 14 75 Bob Genter North Allegheny Area 7
1977 13 to 14 80 Phil Greenberg Hickory Area 6
1977 13 to 14 85 John Orr Altoona Area 2
1977 13 to 14 90 Brian Adams Chartiers Houston Area 4
1977 13 to 14 95 Kevin Darkus St. George Area 8
1977 13 to 14 100 Ken Nellis Shaler Area 7
1977 13 to 14 105 Dan Frey State College Area 5
1977 13 to 14 110 Don Valesky Jamestown Area 6
1977 13 to 14 115 Todd Manley Greensburg Salem Area 3
1977 13 to 14 120 Pete Zucco State College Area 5
1977 13 to 14 130 John Easter Ft. LeBoeuf Area 8
1977 13 to 14 140 Mike Zeglen Jefferson Morgan Area-1
1977 13 to 14 150 John Hawkins Moshannon Valley Area 2
1977 13 to 14 160 Gary Nivens MYAA Area 8
1977 13 to 14 170 Dave Limano Meadville Area 6
1977 13 to 14 180 Derek Santini Charleroi Area 4
1977 13 to 14 225 Sam Pilato Mt Pleasant Area 3
1978 10 and Under 50 Carl Yanek West Allegheny Area 7
1978 10 and Under 55 Mike Ferrari Trinity Area 4
1978 10 and Under 60 Dom Snyder Bentworth Area 4
1978 10 and Under 65 Steven Valenti Smethport Area 5
1978 10 and Under 70 B. Underwood Parkersburg WV Area-1
1978 10 and Under 75 Troy Prather Harborcreek Area 8
1978 10 and Under 80 Chuck Shriver Waynesburg Area-1
1978 10 and Under 85 Kevin Myers Bentworth Area 4
1978 10 and Under 90 Mike Sherman Hickory Area 6
1978 10 and Under 95 J. Vasko Area 7
1978 10 and Under 100 Tom Cawoski Latrobe Area 3
1978 10 and Under UNL Keith Williams Canon-McMillan Area 4
1978 11 to 12 60 Doug Stanford Meadville Area 6
1978 11 to 12 65 Bobbie Provenzano Washington Area 4
1978 11 to 12 70 Pete Dinardo Upper St Clair Area 7
1978 11 to 12 80 Jim Akerly Harborcreek Area 8
1978 11 to 12 85 M. Marcenella Area 7
1978 11 to 12 90 Rob Tronetti Smethport Area 5
1978 11 to12 95 Randy Agnew Washington Area 4
1978 11 to 12 100 Richard Hartman Punxsutawny Area 5
1978 11 to 12 105 Tom Lapcevic Bentworth Area 4
1978 11 to 12 110 Bruce Wallace Tyrone Area 2
1978 11 to 12 120 Craig Costello St. Peters Area 8
1978 11 to 12 130 Chris Zucco State College Area 5
1978 11 to 12 140 Phil Nystrom Eisenhower Area 8
1978 11 to 12 UNL Dave Henninger Dubois Area 5
1978 13 to 14 70 Rick Travis Churchill Area 7
1978 13 to 14 75 Phil Mary Chartiers Houston Area 4
1978 13 to 14 80 Ed Shriver Waynesburg Area-1
1978 13 to 14 85 Tom Skovira Southmoreland Area 3
1978 13 to 14 90 Greg Leehan General McLane Area 8
1978 13 to 14 95 Mike Galluzzi Brockway Area 5
1978 13 to 14 100 Jeff Payne Ft. LeBoeuf Area 8
1978 13 to 14 105 Jay Williams Ft. LeBoeuf Area 8
1978 13 to 14 110 Pat Funair Johnsonburg Area 5
1978 13 to 14 115 Brad Duvall Elizabeth Forward Area 7
1978 13 to 14 120 Mike Rigby Conneaut Lake Area 6
1978 13 to 14 130 Brian Bartholomew Waynesburg Area-1
1978 13 to 14 140 Scott Moore Dubois Area 5
1978 13 to 14 150 Mark Bish Oil City Area 6
1978 13 to 14 160 Frank Volcano Chartiers Houston Area 4
1978 13 to 14 170 Doug Elvy Altoona Area 2
1978 13 to 14 180 P. Carroll Area 6
1978 13 to 14 UNL Jeff Faser Blairsville Area 3
1979 10 and Under 50 Kevin Butler Clearfield Area 5
1979 10 and Under 55 Terry Hasberry Booker T Washington Area 8
1979 10 and Under 60 Rod Woodruff Vincent, OH Area-1
1979 10 and Under 65 Todd Lowery German Area-1
1979 10 and Under 70 Mike Smith Parkersburg, WV Area-1
1979 10 and Under 75 Charles Rettenger Fort Cherry Area 4
1979 10 and Under 80 Steve Porter Washington, WV Area-1
1979 10 and Under 85 Bill Edgar Trinity Area 4
1979 10 and Under 90 Bill Phaturos New Kensington Area 7
1979 10 and Under 95 T.J. Reap Smethport Area 5
1979 10 and Under 100 Eric Smith Avella Area 4
1979 10 and Under UNL Mike Owens Clearfield Area 5
1979 11 to 12 60 Dave McWilliams Carmichaels Area-1
1979 11 to 12 65 Doug Stanford Meadville Area 6
1979 11 to 12 70 Greg Ciotti St George Area 8
1979 11 to 12 75 Joe Yancosky Mount Pleasant Area 3
1979 11 to 12 80 Matt Belfiore Canon-McMillan Area 4
1979 11 to 12 85 Jack Fortney Mount Union Area 2
1979 11 to 12 90 Chris Mary Chartiers Houston Area 4
1979 11 to 12 95 Buddy Palotos St. George Area 8
1979 11 to 12 100 Bill Kuhn Conneaut Lake Area 6
1979 11 to 12 105 Chris Ames Oil City Area 6
1979 11 to 12 110 Mike Kostenick General McLane Area 8
1979 11 to 12 120 Chris Blakeslee North East Area 8
1979 11 to 12 130 Bob Hollabaugh Hopewell Area 4
1979 11 to 12 140 Mike Boland New Kensington Area 7
1979 11 to 12 UNL Jeff Harry Meadville Area 6
1979 13 to 14 70 Don Johnson St. Luke's Area 8
1979 13 to 14 75 Joe Finney Maplewood Area 8
1979 13 to 14 80 Brad Prechtl Ridgway Area 5
1979 13 to 14 85 Scott Mearkle Everett Area 2
1979 13 to 14 90 Jim Akerly Harborcreek Area 8
1979 13 to 14 95 Roger Shirey Latrobe Area 3
1979 13 to 14 100 Paul Davis Chestnut Ridge Area 2
1979 13 to 14 105 Chris Rutter Parkersburg WV Area 1
1979 13 to 14 110 Harry Heinl Shaler Area 7
1979 13 to 14 115 Thad Stewart Mount Union Area 2
1979 13 to 14 120 Craig Dellorso Canon-McMillan Area 4
1979 13 to 14 130 Tom Lapcevic Bentworth Area 4
1979 13 to 14 140 Craig Costello St. Peters Area 8
1979 13 to 14 150 Brett Smith Clearfield Area 5
1979 13 to 14 160 Pete Swanger Mount Union Area 2
1979 13 to 14 170 Todd Cline Blairsville Area 3
1979 13 to 14 180 Ray Subasic Plum Area 7
1979 13 to 14 UNL Mike Kirkling Hempfield Area 3
1980 10 and Under 50 John Large Parkersburg, WV Area-1
1980 10 and Under 55 Jim Fornicoia Churchill Area 7
1980 10 and Under 60 Carl Yanek West Allegheny Area 7
1980 10 and Under 65 Brian Swanson Warren Area 8
1980 10 and Under 70 Brad Dull Chestnut Ridge Area 2
1980 10 and Under 75 Marc Antonik Westmont Area 2
1980 10 and Under 80 Dirk Cola Pine Bank Area-1
1980 10 and Under 85 Bradd Weber General McLane Area 8
1980 10 and Under 90 Mike Caro General McLane Area 8
1980 10 and Under 95 Ricky Vincent Conneaut Lake Area 6
1980 10 and Under 100 Matt Armour Meadville Area 6
1980 10 and UNder UNL Mark Franklin Blairsville Area 3
1980 11 to 12 60 Brad Hatcher Clearfield Area 5
1980 11 to 12 65 Bob Harrington Corry Area 8
1980 11 to 12 70 Chris Petronka Trinity Area 4
1980 11 to 12 75 Mark Jenkins Uniontown Area-1
1980 11 to 12 80 Jack Bell Kane Area 5
1980 11 to 12 85 Mike McHenry Meadville Area 6
1980 11 to 12 90 John Peterman Penn Hills Area 7
1980 11 to 12 95 Eph Wiker State College Area 5
1980 11 to 12 100 Joe McMullen Lakeview Area 6
1980 11 to 12 105 Mitch Joseph Norwin Area 3
1980 11 to 12 110 Chris Ames Oil City Area 6
1980 11 to 12 120 Scott Luzier Clearfield Area 5
1980 11 to 12 130 Jim Hennessey Brookfield, OH Area 6
1980 11 to 12 140 Mike Swank Conemaugh Township Area 2
1980 11 to 12 UNL Keith Williams Canon-McMillan Area 4
1980 13 to 14 70 Jerry Graziano Warren Area 8
1980 13 to 14 75 Dan Buzza Moon Area 7
1980 13 to 14 80 Greg Ciotti St George Area 8
1980 13 to 14 85 Paul Clark Everett Area 2
1980 13 to 14 90 Rich Underwood Parkersburg WV Area-1
1980 13 to 14 95 Buddy Blaha Valley Area 7
1980 13 to 14 100 Jim Akerly Harborcreek Area 8
1980 13 to 14 105 Buddy Palotos St. George Area 8
1980 13 to 14 110 Tom Haught Trinity Area 4
1980 13 to 14 115 Bobby Jones Grand Valley, OH Area 6
1980 13 to 14 120 Norm Fedon State College Area 5
1980 13 to 14 125 Todd Purich Westmont Area 2
1980 13 to 14 130 Pete Picardi Kittanning Area 3
1980 13 to 14 140 Tom Lapcevic Bentworth Area 4
1980 13 to 14 150 Craig Costello St. Peters Area 8
1980 13 to 14 160 Steve Risnear Hampton Area 7
1980 13 to 14 170 Charley Swink Connellsville Area-1
1980 13 to 14 180 Eric Stanton New Castle Area 6
1980 13 to 14 UNL Andy Horn Youngsville Area 8
1981 10 and Under 50 Gary Fornicoia Churchill Area 7
1981 10 and Under 55 Troy Gump Chartiers Houston Area 4
1981 10 and Under 60 Lenny LoCastro St. George Area 8
1981 10 and Under 65 Shane Tirpak St. George Area 8
1981 10 and Under 70 Terry Hasberry Booker T Washington Area 8
1981 10 and Under 75 Chris Mahkovic Greensburg-Salem Area 3
1981 10 and Under 80 John Howe Lewistown Area 2
1981 10 and Under 85 Jon Miller Elizabeth Forward Area 7
1981 10 and Under 90 Jim Ervin West Allegheny Area 7
1981 10 and Under 95 Sean Callihan Richland Area 2
1981 10 and Under 100 Todd Smith Derry Area Area 3
1981 10 and Under UNL Damon Harris Parkersburg, WV Area-1
1981 11 to 12 60 Kevin Butler Clearfield Area 5
1981 11 to 12 65 Mike Dobbin Canon-McMillan Area 4
1981 11 to 12 70 Tim Rothka Canon-McMillan Area 4
1981 11 to 12 75 Tim Wittman Saint Mary's Area 5
1981 11 to 12 80 Shawn Galbreath Brookville Area 5
1981 11 to 12 85 Scott Collins Clearfield Area 5
1981 11 to 12 90 Duane Blankenship Kane Area 5
1981 11 to 12 95 Ed Gallagher Penn Hills Area 7
1981 11 to 12 100 Shawn Williams Warren Area 8
1981 11 to 12 105 Rich Bair Lewistown Area 2
1981 11 to 12 110 Dennis Prado Peters Township Area 4
1981 11 to 12 120 William Lewis Peters Township Area 4
1981 11 to 12 130 Matt Armour Meadville Area 6
1981 11 to 12 140 Dan Czerwinski St. Luke's Area 8
1981 11 to 12 UNL John Tofani Reynolds Area 6
1981 13 to 14 70 Tim Bigler Trinity Area 4
1981 13 to 14 75 Jerry Graziano Warren Area 8
1981 13 to 14 80 Dan Ferringer Marion Center Area 2
1981 13 to 14 85 John Harte Greensburg Salem Area 3
1981 13 to 14 90 Matt Cady Moon Area 7
1981 13 to 14 95 Shay French Clearfield Area 5
1981 13 to 14 100 Mike Lingenfelter Central Area 2
1981 13 to 14 105 Don Horning Cameron County Area 5
1981 13 to 14 110 Mike King Washington Area 4
1981 13 to 14 115 Chris Mary Chartiers Houston Area 4
1981 13 to 14 120 Tom Haught Trinity Area 4
1981 13 to 14 130 Damon Skiles Peters Township Area 4
1981 13 to 14 140 Andy Kirkland Hempfield Area 3
1981 13 to 14 150 Charlie Buckshaw Corry Area 8
1981 13 to 14 160 Bob Hollabaugh Hopewell Area 4
1981 13 to 14 170 Eric Craig Indiana Area 2
1981 13 to 14 180 Mark Blackstone Connellsville Area-1
1981 13 to 14 UNL Robert Fleck Westmont Hilltop Area 2
1982 10 and Under 50 Chad Radcliff Ripley, WV Area-1
1982 10 and Under 55 Cary Kolat Jefferson Morgan Area-1
1982 10 and Under 60 Chris Elliott Kennedy Christian Area 6
1982 10 and Under 65 Greg Casino Kennedy Christian Area 6
1982 10 and Under 70 Ben Rutherford Parkersburg, WV Area-1
1982 10 and Under 75 Chris Shaw Elizabeth Forward Area 7
1982 10 and under 80 Brad Holbay Ferndale Area 2
1982 10 and Under 85 Rob Holmberg Yough Area 3
1982 10 and Under 90 Bob Lee Blessed Sacrament Area 8
1982 10 and Under 95 Tim Schnarrs Philipsburg Osceola Area 2
1982 10 and Under 100 Tom Storey Coudersport Area 5
1982 10 and Under UNL Jason Voithofer Carmichaels Area-1
1982 11 to 12 60 Kevin Butler Clearfield Area 5
1982 11 to 12 65 Jim Fornicoia Churchill Area 7
1982 11 to 12 70 Mat Marinis Freemont, OH Area 6
1982 11 to 12 75 Mike Dobbin Canon-McMillan Area 4
1982 11 to 12 80 John Dasta Penn Hills Area 7
1982 11 to 12 85 Carl Yanek West Allegheny Area 7
1982 11 to 12 90 Mark Ambrose Huntingdon Area 2
1982 11 to 12 95 Dave Miller Penn Hills Area 7
1982 11 to 12 100 Charles Alt Ferndale Area 2
1982 11 to 12 105 Bradd Weber General McLane Area 8
1982 11 to 12 110 Dirk Cole Waynesburg Area-1
1982 11 to 12 120 Roger Phillippi Rockwood Area 2
1982 11 to 12 130 John Cashmer Saint Mary's Area 5
1982 11 to 12 140 Jeff Anderson State College Area 5
1982 11 to 12 UNL Matt Armour Meadville Area 6
1982 13 to 14 70 Bernie Hoffman Area 7
1982 13 to 14 75 Tim Bigler Trinity Area 4
1982 13 to 14 80 Chris Petronka Trinity Area 4
1982 13 to 14 85 Tim Wittman Saint Mary's Area 5
1982 13 to 14 90 Doug Wyland North Allegheny Area 7
1982 13 to 14 95 John Harte Greensburg Salem Area 3
1982 13 to 14 100 Troy Butler Clearfield Area 5
1982 13 to 14 105 Mark Jenkins Uniontown Area-1
1982 13 to 14 110 Shawn Williams Warren Area 8
1982 13 to 14 115 Kevin Pastewka St. Luke's Area 8
1982 13 to 14 120 Derrick Hall Jeannette Area 3
1982 13 to 14 130 Scott Luzier Clearfield Area 5
1982 13 to 14 140 Mike Sherman Hickory Area 6
1982 13 to 14 150 Rick Miller Washington Area 4
1982 13 to 14 160 Kevin Myers Bentworth Area 4
1982 13 to 14 170 Tom Lannen Tyrone Area 2
1982 13 to 14 180 Dave Patterson Chartiers Houston Area 4
1982 13 to 14 UNL John Tofani Reynolds Area 6
1983 10 and Under 50 Jeff Petrina Churchill Area 7
1983 10 and Under 55 Matt Beaujon Westmont Area 2
1983 10 and Under 60 Cary Kolat Jefferson Morgan Area-1
1983 10 and Under 65 Mike Morris Jefferson Morgan Area-1
1983 10 and Under 70 Mike Yancosky Mount Pleasant Area 3
1983 10 and Under 75 Jason White Kennedy Christian Area 6
1983 10 and Under 80 Tony Mazola Girard Area 8
1983 10 and Under 85 Rob Coleman St. George Area 8
1983 10 and Under 90 Aaron Bulvin Forest Hills Area 2
1983 10 and Under 95 Russ Gill West Mifflin Area 7
1983 10 and Under 100 Jered Foggin Parkersburg South Area-1
1983 10 and Under UNL Doug Claycomb Claysburg Area 2
1983 11 to 12 60 Rob Weis St George Area 8
1983 11 to 12 65 Seth Richards Westmont Area 2
1983 11 to 12 70 Mark Macek St. George Area 8
1983 11 to 12 75 Mark Emmerling East Liverpool Area 4
1983 11 to 12 80 Alan Fried Longwood, OH Area 6
1983 11 to 12 85 Chris Shaw Elizabeth Forward Area 7
1983 11 to 12 90 Casey Koch Bald Eagle Nittany Area 2
1983 11 to 12 95 Dave Arnold Jefferson Morgan Area-1
1983 11 to 12 100 Mike Kraft Penn Hills Area 7
1983 11 to 12 105 Brian Wetzel Curwensville Area 5
1983 11 to 12 110 John Howe Kishacoquillas Area 2
1983 11 to 12 120 Sean Callihan Richland Area 2
1983 11 to 12 130 Todd Smith Derry Area Area 3
1983 11 to 12 140 Heath Eddleblute Vincent, OH Area-1
1983 11 to 12 UNL Al Zejavac Blessed Sacrament Area 8
1983 13 to 14 70 Steve Brown Parkersburg, WV Area-1
1983 13 to 14 75 Gary Zurn Blessed Sacrament Area 8
1983 13 to 14 80 John Weisner Saint Mary's Area 5
1983 13 to 14 85 Greg Kuzma Ft. LeBoeuf Area 8
1983 13 to 14 90 Joe Stager Richland Area 2
1983 13 to 14 95 Scott Kehm West Allegheny Area 7
1983 13 to 14 100 Tim Wittman Saint Mary's Area 5
1983 13 to 14 105 Duane Blankenship Kane Area 5
1983 13 to 14 110 Bill Domasky Mount Pleasant Area 3
1983 13 to 14 115 Shawn Williams Warren Area 8
1983 13 to 14 120 Marc Speal Greensburg Salem Area 3
1983 13 to 14 130 Dirk Cole Waynesburg Area-1
1983 13 to 14 140 T.J. Reap Smethport Area 5
1983 13 to 14 150 Dan Tarabrella Elizabeth Forward Area 7
1983 13 to 14 160 Matt Armour Meadville Area 6
1983 13 to 14 170 Mike Chirozzi Howland, OH Area 6
1983 13 to 14 180 Eric Smith Avella Area 4
1983 13 to 14 UNL John Tofani Reynolds Area 6
1984 10 and Under 45 Chad Kime Bethlehem-Center Area 4
1984 10 and Under 50 Jason Kutz Altoona Area 2
1984 10 and Under 55 Michael Svidron Latrobe Area 3
1984 10 and Under 60 Bill Caldwell Altoona Area 2
1984 10 and Under 65 Peter Nathanson Longwood, OH Area 6
1984 10 and Under 70 Cary Kolat Jefferson Morgan Area-1
1984 10 and Under 75 Mark Moore Mercer Area 6
1984 10 and Under 80 Dan Peterson Ridgway Area 5
1984 10 and Under 85 Tony Mazola Girard Area 8
1984 10 and Under 90 Rob Vettorel Avella Area 4
1984 10 and Under 95 Paul Hawthorne Elizabeth Forward Area 7
1984 10 and Under 100 Chris Grose Crab Orchard, WV Area-1
1984 10 and Under UNL Kevin Banks Mount Union Area 2
1984 11 to 12 60 Matt Beaujon Westmont Area 2
1984 11 to 12 65 Gary Fornicoia Churchill Area 7
1984 11 to 12 70 Rob Weis St George Area 8
1984 11 to 12 75 Troy Gump Chartiers Houston Area 4
1984 11 to 12 80 Jason White Kennedy Christian Area 6
1984 11 to 12 85 Alan Fried Longwood, OH Area 6
1984 11 to12 90 Greg Hopkins Waynesburg Area-1
1984 11 to 12 95 Rob Holmberg Yough Area 3
1984 11 to 12 100 Chris Shaw Elizabeth Forward Area 7
1984 11 to 12 105 Brad Holbay Ferndale Area 2
1984 11 to 12 110 John Reynolds Conneaut Lake Area 6
1984 11 to 12 115 Tim Schnarrs Philipsburg Osceola Area 2
1984 11 to 12 120 Mark Phillippi Rockwood Area 2
1984 11 to 12 130 Ken Bauer North Allegheny Area 7
1984 11 to 12 UNL Tom Storey Coudersport Area 5
1984 13 to 14 75 Larry Hohman Penn Trafford Area 3
1984 13 to 14 80 Kyle Cheza Kennedy Christian Area 6
1984 13 to 14 85 Gary Zurn Blessed Sacrament Area 8
1984 13 to 14 90 Lenny LoCastro St. George Area 8
1984 13 to 14 95 Mike Dobbin Canon-McMillan Area 4
1984 13 to 14 100 Chris Snare State College Area 5
1984 13 to 14 105 John Crain New Machester, WV Area 4
1984 13 to 14 110 Jason Shea Huntingdon Area 2
1984 13 to 14 115 John Dasta Penn Hills Area 7
1984 13 to 14 120 Charlie Alt Ferndale Area 2
1984 13 to 14 125 Joey Andrassy Longwood, OH Area 6
1984 13 to 14 130 Dave Miller Penn Hills Area 7
1984 13 to 14 138 Greg Morris North Allegheny Area 7
1984 13 to 14 145 Bradd Weber General McLane Area 8
1984 13 to 14 154 Nich Damico Greensburg-Salem Area 3
1984 13 to 14 165 Matt Armour Meadville Area 6
1984 13 to 14 180 Jeff Anderson State College Area 5
1984 13 to 14 UNL Rod Rishel Clearfield Area 5
1985 10 and Under 45 David Satterfield Parkersburg Area-1
1985 10 and Under 50 Kevin Saniga Connellsville Area-1
1985 10 and Under 55 Jason Kutz Altoona Area 2
1985 10 and Under 60 Steve Kaufman Altoona Area 2
1985 10 and Under 65 Jason McMullen Lewistown Area 2
1985 10 and Under 70 Jerry Ford Longwood, OH Area 6
1985 10 and Under 75 Jeff Catrabone Harborcreek Area 8
1985 10 and Under 80 Rick Vettorel Avella Area 4
1985 10 and Under 85 Ron Guenot Bald Eagle Area Area 2
1985 10 and Under 90 Tony Robie St. Andrew's Area 8
1985 10 and Under 95 Jason Ivcic Bentworth Area 4
1985 10 and Under 100 Dean Mattivi Saint Mary's Area 5
1985 10 and Under UNL Gregory Coulter Area-1
1985 11 to 12 60 Jeff Petrina Churchill Area 7
1985 11 to 12 65 Troy Walk Tyrone Area 2
1985 11 to 12 70 Matt Beaujon Westmont Area 2
1985 11 to 12 75 Cary Kolat Jefferson Morgan Area-1
1985 11 to 12 80 Mike Johnson West Allegheny Area 7
1985 11 to 12 85 Robb Prebish State College Area 5
1985 11 to 12 90 Mike Yancosky Mount Pleasant Area 3
1985 11 to 12 95 Rob Coleman St. George Area 8
1985 11 to 12 100 Gary Clark McGuffey Area 4
1985 11 to 12 105 Jim Brasco Jeannette Area 3
1985 11 to 12 110 Roy Hayes Corry Area 8
1985 11 to 12 115 Bruce Morgan Connellsville Area-1
1985 11 to 12 120 Chris Lutton Corry Area 8
1985 11 to 12 130 Sean Brock Hopewell Area 4
1985 11 to 12 UNL Chris Jones New Castle Area 6
1985 13 to 14 75 Jeff Stepanic Connellsville Area-1
1985 13 to 14 80 Chris Elliott Kennedy Christian Area 6
1985 13 to 14 85 Jim Murgas Ferndale Area 2
1985 13 to 14 90 Mark Emmerling East Liverpool Area 4
1985 13 to 14 95 Alan Fried Longwood, OH Area 6
1985 13 to 14 100 Barry Anderson Meadville Area 6
1985 13 to 14 105 Andy Obrien Tyrone Area 2
1985 13 to 14 110 Rob Holmberg Yough Area 3
1985 13 to 14 115 Gary Tuttle Parkersburg, WV Area-1
1985 13 to 14 120 John Cutshall Huntingdon Area 2
1985 13 to 14 125 Dave Warchol Canon-McMillan Area 4
1985 13 to 14 130 Mark Phillippi Rockwood Area 2
1985 13 to 14 138 Ken Bauer North Allegheny Area 7
1985 13 to 14 145 Dan Chase Ft. LeBoeuf Area 8
1985 13 to 14 154 Matt White North Allegheny Area 7
1985 13 to 14 165 Sean Callihan Richland Area 2
1985 13 to 14 180 Todd Smith Derry Area Area 3
1985 13 to 14 UNL Melvin Crosby Booker T Washington Area 8
1986 10 and Under 45 Jory Hubler Brookville Area 5
1986 10 and Under 50 Mark Angle Canon-McMillan Area 7
1986 10 and Under 55 Charles Murdy Canon-McMillan Area 4
1986 10 and Under 60 Aaron Brentzel Penn Trafford Area 3
1986 10 and Under 65 Jason Bursick Hampton Area 7
1986 10 and Under 70 Brian Martin Connellsville Area-1
1986 10 and Under 75 Shane Monahan Altoona Area 2
1986 10 and Under 80 Anddrae Martin North Akron, OH Area 6
1986 10 and Under 85 Chris Hart Hampton Area 7
1986 10 and Under 90 Jason Barr McGuffey Area 4
1986 10 and Under 95 Andy Linz Saegertown Area 6
1986 10 and Under 100 Anthony Christy Jefferson Morgan Area-1
1986 10 and Under UNL Gino Betta Somerset Area 2
1986 11 to 12 60 Kevin Saniga Connellsville Area-1
1986 11 to 12 65 Jeff Kapusta Greensburg Salem Area 3
1986 11 to 12 70 Michael Svidron Latrobe Area 3
1986 11 to 12 75 Bill Caldwell Moshannon Valley Area 2
1986 11 to 12 80 Jason Walter Reynolds Area 6
1986 11 to 12 85 Cary Kolat Jefferson Morgan Area-1
1986 11 to 12 90 Matt Lauther McGuffey Area 4
1986 11 to 12 95 Dan Peterson Ridgway Area 5
1986 11 to 12 100 Jeff Lewis Huntingdon Area 2
1986 11 to 12 105 Brent Lykens Clearfield Area 5
1986 11 to 12 110 Aaron Crilly Spring Cove Area 2
1986 11 to 12 115 Tom Haupt St. Peter's Area 8
1986 11 to 12 120 Gary Barber Southmoreland Area 3
1986 11 to 12 130 Gary Clark McGuffey Area 4
1986 11 to 12 UNL Tony Shaw Altoona Area 2
1986 13 to 14 75 Matt Beaujon Westmont Area 2
1986 13 to 14 80 Gary Fornicoia Churchill Area 7
1986 13 to 14 85 Tim Queen McGuffey Area 4
1986 13 to 14 90 Mike Johnson West Allegheny Area 7
1986 13 to 14 95 Ty Moore North Allegheny Area 7
1986 13 to 14 100 Mark Hutchin Keystone Oaks Area 7
1986 13 to 14 105 Bryan McMillan Westmont Area 2
1986 13 to 14 110 Troy Gump Chartiers Houston Area 4
1986 13 to 14 115 Chad Plantz Charleston, WV Area-1
1986 13 to 14 120 Jim Brasco Jeannette Area 3
1986 13 to 14 125 Brian Gable Wheeling, WV Area-1
1986 13 to 14 130 Eric Kolb North Allegheny Area 7
1986 13 to 14 138 Chris Lutton Corry Area 8
1986 13 to 14 145 Brad Holbay Ferndale Area 2
1986 13 to 14 154 John Reynolds Conneaut Lake Area 6
1986 13 to 14 165 Tom Storey Coudersport Area 5
1986 13 to 14 180 Don Stas Latrobe Area 3
1986 13 to 14 UNL Aaron Williams Washington Area 4
1987 10 and Under 45 Kurt Wilson Connellsville Area-1
1987 10 and Under 50 Joel Deslauriers Burrell Area 7
1987 10 and Under 55 Mark Angle Canon-McMillan Area 7
1987 10 and Under 60 Donny Williams Kittanning Area 3
1987 10 and Under 65 Casey Taylor Reynolds Area 6
1987 10 and Under 70 Joey O'Neill Area 6
1987 10 and Under 75 Brian Komisarski Wattsburg Area 8
1987 10 and Under 80 Kit Pettit Trinity Area 4
1987 10 and Under 85 David Mack Area 7
1987 10 and Under 90 Eric Kasperowicz Northgate Area 7
1987 10 and Under 95 Gary Floch Jamestown Area 6
1987 10 and Under 100 Derek Delporto St. George Area 8
1987 10 and Under UNL Jeremy Tate Newark, OH Area-1
1987 11 to 12 60 Joey Petrina Churchill Area 7
1987 11 to 12 65 Kevin Saniga Connellsville Area-1
1987 11 to 12 70 Tom Tomeo Grove City Area 6
1987 11 to 12 75 Chad Owens North Akron, OH Area 6
1987 11 to 12 80 Aaron Dugan Moshannon Valley Area 2
1987 11 to 12 85 Rick Jeletic Plum Area 7
1987 11 to 12 90 Jason Ulan Kennedy Christian Area 6
1987 11 to 12 100 Tony Robie St. Andrew's Area 8
1987 11 to 12 105 Ron Guenot Bald Eagle Area Area 2
1987 11 to 12 110 Mike Mauer St. Luke's Area 8
1987 11 to 12 115 Jason Robison Hampton Area 7
1987 11 to 12 120 Galen Seymour Hollidaysburg Area 2
1987 11 to 12 130 Dean Mattivi Saint Mary's Area 5
1987 11 to 12 UNL James Howard Jefferson Morgan Area-1
1987 13 to 14 75 Jeff Petrina Churchill Area 7
1987 13 to 14 80 Bill White Jefferson Morgan Area-1
1987 13 to 14 85 Matt Beaujon Westmont Area 2
1987 13 to 14 90 Tim Ryen Clearfield Area 5
1987 13 to 14 95 Cary Kolat Jefferson Morgan Area-1
1987 13 to 14 100 Jason White Kennedy Christian Area 6
1987 13 to 14 105 Brian Wilson Connellsville Area-1
1987 13 to 14 110 John Richey II Connellsville Area-1
1987 13 to 14 115 Romy O'Daniel Canon-McMillan Area 4
1987 13 to 14 120 David Thomas Waynesburg Area-1
1987 13 to 14 125 Mark Mollica North Akron, OH Area 6
1987 13 to 14 130 Matt Burlingame Eisenhower Area 8
1987 13 to 14 138 Eric O'Brien Mercer Area 6
1987 13 to 14 145 Jim Brasco Jeannette Area 3
1987 13 to 14 154 Chris Lutton Corry Area 8
1987 13 to 14 165 Andy Shrader Trinity Area 4
1987 13 to 14 180 Cary Mishler Somerset Area 2
1987 13 to 14 UNL Drew Hilk Trinity Area 4
1988 10 and Under 45 Chris Satterfield Parkersburg Area-1
1988 10 and Under 50 Andy Migyanko Trinity Area 4
1988 10 and Under 55 Jeremy Hunter McGuffey Area 4
1988 10 and Under 65 Jason Taylor Vincent, OH Area-1
1988 10 and Under 70 Vertus Jones Greensburg Salem Area 3
1988 10 and Under 75 Shannon Nuhfer Maplewood Area 8
1988 10 and Under 80 Kris Smith Greensburg Salem Area 3
1988 10 and Under 85 Brad Orlando Blessed Sacrament Area 8
1988 10 and Under 90 Bradley Hughes Hampton Area 7
1988 10 and Under 95 David Miller Pymatuning Valley Area 6
1988 10 and Under 100 Shane McChesney Corry Area 8
1988 10 and Under UNL Shane Irwin Altoona Area 2
1988 11 to 12 60 Michael Ziska Norwin Area 3
1988 11 to 12 65 Donnie Williams Kittanning Area 3
1988 11 to 12 70 Casey Taylor Reynolds Area 6
1988 11 to 12 75 Joey O'Neill Area 6
1988 11 to 12 80 Leo Carney Bradford Area 5
1988 11 to 12 85 Brian Martin Connellsville Area-1
1988 11 to 12 90 Mark Russell Reynolds Area 6
1988 11 to 12 95 Bruce Hainan Greensburg Salem Area 3
1988 11 to 12 100 Jeff Christner Ligonier Valley Area 3
1988 11 to 12 105 Kyle Kane Bedford Area 2
1988 11 to 12 110 Dorian Hager St. James Area 8
1988 11 to 12 115 Robert Stephenson Waynesburg Area-1
1988 11 to 12 120 Andy Linz Saegertown Area 6
1988 11 to 12 130 Bill Wilson Connellsville Area-1
1988 11 to 12 UNL Jason Oros Fairview Area 8
1988 13 to 14 75 Kevin Saniga Connellsville Area-1
1988 13 to 14 80 Tom Tomeo Grove City Area 6
1988 13 to 14 85 Michael Svidron Latrobe Area 3
1988 13 to 14 90 Brian Uliano Norwin Area 3
1988 13 to 14 95 Bill White Jefferson Morgan Area-1
1988 13 to 14 100 Jeff Catrabone Harborcreek Area 8
1988 13 to 14 105 Chuck Steadman Trinity Area 4
1988 13 to 14 110 Cary Kolat Jefferson Morgan Area-1
1988 13 to 14 115 Rusty Cousins Kennedy Christian Area 6
1988 13 to 14 120 Chad Pensiero Somerset Area 2
1988 13 to 14 125 Chris Guarlotti Greensburg Central Catholic Area 3
1988 13 to 14 130 Eric Yanek West Allegheny Area 7
1988 13 to 14 138 Brent Lykens Clearfield Area 5
1988 13 to 14 145 Gary Barber Southmoreland Area 3
1988 13 to 14 154 Gary Clark McGuffey Area 4
1988 13 to 14 165 Shawn Kennedy Franklin Area 6
1988 13 to 14 180 Brian Ferra Blairsville Area 3
1988 13 to 14 UNL Mo Burns Titusville Area 6
1989 10 and Under 45 Brad Mockler Canon-McMillan Area 7
1989 10 and Under 50 Chris Satterfield Parkersburg Area-1
1989 10 and Under 55 Jeremy Bowman Southmoreland Area 3
1989 10 and Under 60 Chuckie Bizzarro St. George Area 8
1989 10 and Under 65 Shawn Marder Longwood, OH Area 6
1989 10 and Under 70 Joseph Heskett Kennedy Christian Area 6
1989 10 and Under 75 Justin Traccana Jefferson Morgan Area-1
1989 10 and Under 80 Chamie Hooks Kittaning Area 2
1989 10 and Under 85 Steve Bucciero Franklin Regional Area 3
1989 10 and Under 90 Jordan Walker Meadville Area 6
1989 10 and Under 95 Jeffery Skakalski Jamestown Area 6
1989 10 and Under 100 Scott Russell Altoona Area 2
1989 10 and Under UNL Andy Hagans Somerset Area 2
1989 11 to 12 60 Jonathan Gough Trinity Area 4
1989 11 to 12 65 Mark Angle Canon-McMillan Area 4
1989 11 to 12 70 Shad Benton Central Area-1
1989 11 to 12 75 Vertus Jones Greensburg Salem Area 3
1989 11 to 12 80 Joey O'Neill Longwood, OH Area 6
1989 11 to 12 85 Kris Smith Greensburg Salem Area 3
1989 11 to 12 90 J.R. Slagle Trinity Area 4
1989 11 to 12 95 T.J. Carbaugh Oil City Area 6
1989 11 to 12 100 Scott Overholt North Akron, OH Area 6
1989 11 to 12 105 Kelvin Schreckengost Redbank Valley Area 5
1989 11 to 12 110 Mike Stimpson Avella Area 4
1989 11 to 12 115 Shane Irwin Altoona Area 2
1989 11 to 12 120 Rodney Wilson West Greene Area-1
1989 11 to 12 130 Jason Sargus West Allegheny Area 7
1989 11 to 12 UNL Chris Miller Lewistown Area 2
1989 13 / 14 75 Stephen Higgins Parkersburg WV Area 1
1989 13 to 14 80 Jimmy Johnson Cuyahoga Falls, OH Area 6
1989 13 to 14 85 Jason Kutz Altoona Area-2
1989 13 to 14 90 Tom Tomeo Grove City Area 6
1989 13 to 14 95 Chad Owens North Akron, OH Area 6
1989 13 to 14 100 Jason Bursick Hampton Area 7
1989 13 to 14 105 Troy Rosenberry Connellsville Area-1
1989 13 to 14 110 Tim Rohaley Canon-McMillan Area 4
1989 13 to 14 115 Jason Ulan Kennedy Christian Area 6
1989 13 to 14 120 Joe DeMarco Hickory Area 6
1989 13 to 14 125 Ben Keebler Saint Mary's Area 5
1989 13 to 14 130 Ron Guenot Bald Eagle Area Area 2
1989 13 to 14 138 Jason Barr McGuffey Area 4
1989 13 to 14 145 Bryan Matusic Canon-McMillan Area 4
1989 13 to 14 154 Galen Seymour Hollidaysburg Area 2
1989 13 to 14 165 Jeff Hall Meadville Area 6
1989 13 to 14 180 Billy Closson Plum Area 7
1989 13 to 14 UNL Ben Corbin Fairview Area 8
1990 10 and Under 45 Brock Hite Indian Valley Area 2
1990 10 and Under 50 Brad Mockler Canon-McMillan Area 7
1990 10 and Under 55 Jeremiah Steger Ridgway Area 5
1990 10 and Under 60 Billy Smith Greensburg Salem Area 3
1990 10 and Under 65 Mike Keys Jefferson Morgan Area-1
1990 10 and Under 70 Bill Morris Meadville Area 6
1990 10 and Under 75 George Carter Greensburg Salem Area 3
1990 10 and Under 80 Robbie Waller Mount Pleasant Area 3
1990 10 and Under 85 Chad Teasdale Jefferson Morgan Area-1
1990 10 and Under 90 Matt Darr Berlin Area 2
1990 10 and Under 95 Joe Chirafisi Kiski Area Area 7
1990 10 and Under 100 Justin Stephenson Waynesburg Area-1
1990 10 and Under UNL Mike Doppelheuer Connellsville Area-1
1990 11 to 12 60 Mike Wehler Saint Mary's Area 5
1990 11 to 12 65 Jason Burch Corry Area 8
1990 11 to 12 70 Jeremy Hunter McGuffey Area 4
1990 11 to 12 75 Mark Angle Canon-McMillan Area 4
1990 11 to 12 80 Shad Benton Central Area 2
1990 11 to 12 85 Vertus Jones Greensburg Salem Area 3
1990 11 to 12 90 Eric Pizzi McGuffey Area 4
1990 11 to 12 95 Kris Smith Greensburg Salem Area 3
1990 11 to 12 100 Ryan Weinzen Bentworth Area 4
1990 11 to 12 105 Jordan Walker Meadville Area 6
1990 11 to 12 110 Jim Main Ridgway Area 5
1990 11 to 12 115 Tim Hockenberry Grove City Area 6
1990 11 to 12 120 Shane Irwin Altoona Area 2
1990 11 to 12 130 Shane McChesney Corry Area 8
1990 11 to 12 UNL Bill Feniello Connellsville Area-1
1990 13 to 14 75 Mike Ziska Norwin Area 3
1990 13 to 14 80 Casey Taylor Reynolds Area 6
1990 13 to 14 85 Rick Thorne Jefferson Morgan Area-1
1990 13 to 14 90 Justin Beattie McGuffey Area 4
1990 13 to 14 95 Bobby Owens Canon-McMillan Area 4
1990 13 to 14 100 Brian Martin Connellsville Area-1
1990 13 to 14 105 Cory Heckathorn Franklin Area 6
1990 13 to 14 110 John Withrow Elizabeth Forward Area 7
1990 13 to 14 115 Leo Carney Bradford Area 5
1990 13 to 14 120 Mike Smith Canon-McMillan Area 4
1990 13 to 14 125 Keilan O'Daniel Canon-McMillan Area 4
1990 13 to 14 130 Jeff Christner Ligonier Valley Area 3
1990 13 to 14 138 Rodney Wilson West Greene Area-1
1990 13 to 14 145 Chris Bugosh Mount Pleasant Area 3
1990 13 to 14 154 Tony Christy Jefferson Morgan Area-1
1990 13 to 14 165 Jason Barr McGuffey Area 4
1990 13 to 14 180 Chuckie Adams Derry Area Area 3
1990 13 to 14 UNL Rick Rush Connellsville Area-1
1991 10 and Under 45 Neil Maggi Canon-McMillan Area 4
1991 10 and Under 50 Rocky Anderson Southmoreland Area 3
1991 10 and Under 55 Greg Jones Greensburg Salem Area 3
1991 10 and Under 60 Harley Anderson Southmoreland Area 3
1991 10 and Under 65 Tom Waldron Loyalsock Area 2
1991 10 and Under 70 Denny Mitchell Smethport Area 5
1991 10 and Under 75 Josh Boyer Elizabeth Forward Area 7
1991 10 and Under 80 Alex Molina Erie Area 8
1991 10 and Under 85 Adam Musisko Elizabeth Forward Area 7
1991 10 and Under 90 Scott Brigger Ridgway Area 5
1991 10 and Under 95 Andrew Hull Bald Eagle Nittany Area 2
1991 10 and Under 105 Mike Minella Chartiers Valley Area 7
1991 10 and Under 120 J.J. Jones Bentworth Area 4
1991 10 and Under HWT Greg Dinsmore Meadville Area 6
1991 11 to 12 60 Denver Miller Forest Hills Area 2
1991 11 to 12 65 Andy Migyanko Trinity Area 4
1991 11 to 12 70 Ed Beighey Moon Area 7
1991 11 to 12 75 George Carter Greensburg Salem Area 3
1991 11 to 12 80 Joel Deslauriers Burrell Area 7
1991 11 to 12 85 Anthony Errera Grove City Area 6
1991 11 to 12 90 Robbie Waller Mount Pleasant Area 3
1991 11 to 12 95 Keith Myers Mercer Area 6
1991 11 to 12 100 Justin Traccana Jefferson Morgan Area-1
1991 11 to 12 105 Steve Bucciero Franklin Regional Area 3
1991 11 to 12 115 Jordan Walker Meadville Area 6
1991 11 to 12 125 Christian McDaniel Bethlehem-Center Area 4
1991 11 to 12 140 Dustin Gehr Williamsport Area 2
1991 11 to 12 160 Ron Graham Penn Hills Area 7
1991 11 to 12 HWT David Rankin Bethlehem-Center Area 4
1991 13 to 14 75 Jeff Miller Cameron County Area 5
1991 13 to 14 80 Mike Ziska Norwin Area 3
1991 13 to 14 85 Shad Benton Central Area 2
1991 13 to 14 90 Mark Angle Canon-McMillan Area 4
1991 13 to 14 95 Vertus Jones Greensburg Salem Area 3
1991 13 to 14 100 Justin Martin Connellsville Area-1
1991 13 to 14 105 Eric Pizzi McGuffey Area 4
1991 13 to 14 110 Chad Jesko Connellsville Area-1
1991 13 to 14 115 Jason Dami Canon-McMillan Area 4
1991 13 to 14 120 Brian Komisarski Wattsburg Area 8
1991 13 to 14 125 Jason Lovas Penn Trafford Area 3
1991 13 to 14 130 Jamie Cobaugh Ridgway Area 5
1991 13 to 14 135 Shawn Ebbert Grove City Area 6
1991 13 to 14 145 Bob Gordon Hempfield Area 3
1991 13 to 14 155 Rodney Wilson West Greene Area-1
1991 13 to 14 170 Russ Keyser Forest Hills Area 2
1991 13 to 14 190 Jon DeSantis Brockway Area 5
1991 13 to 14 HWT Joe Wiencek Derry Area Area 3
1992 10 and Under 45 Josh Valentine Carlynton Area 7
1992 10 and Under 50 Ron Scheurman Chartiers Valley Area 7
1992 10 and under 55 Rocky Anderson Southmoreland Area 3
1992 10 and Under 60 Gregory Jones Greensburg Salem Area 3
1992 10 and Under 65 Doug McGraw Cameron County Area 5
1992 10 and Under 70 Jared Gashel McGuffey Area 4
1992 10 and Under 75 Denny Mitchell Smethport Area 5
1992 10 and Under 80 Gabriel Higley Union City Area 8
1992 10 and Under 85 Brad Scott Carlynton Area 7
1992 10 and Under 90 Tim Carl Avella Area 4
1992 10 and Under 95 Dustin Heist Meadville Area 6
1992 10 and Under 105 Travis Shirley Kennedy Catholic Area 6
1992 10 and Under 120 Jeffrey Jones Bentworth Area 4
1992 10 and Under HWT Charles Kiger Waynesburg Area-1
1992 11 to 12 60 Brad Mockler Canon-McMillan Area 4
1992 11 to 12 65 Cameron Plocus Marion Center Area 5
1992 11 to 12 70 Billy Smith Greensburg Salem Area 3
1992 11 to 12 75 Tom Waldron Loyalsock Area 2
1992 11 to 12 80 Rusty Bollinger Cambria Heights Area 2
1992 11 to 12 85 George Carter Greensburg Salem Area 3
1992 11 to 12 90 Brian Burrows Hempfield Area 3
1992 11 to 12 95 Kevin Bednarski Washington Area 4
1992 11 to 12 100 Robbie Waller Mount Pleasant Area 3
1992 11 to 12 105 Jeremy Reitz Brookville Area 5
1992 11 to 12 115 Fred Sloan Sharpsville Area 6
1992 11 to 12 125 Willis Reed Bald Eagle Area Area 2
1992 11 to 12 140 Dave Vasses Central Cambria Area 2
1992 11 to 12 160 Darrin Gerlach Keystone Oaks Area 7
1992 11 to 12 HWT Jon McNett Warren Area 8
1992 13 to 14 75 Mike Smolka Greensburg Area 3
1992 13 to 14 80 Jonathan Gough Trinity Area 4
1992 13 to 14 85 Joel Deslauriers Burrell Area 7
1992 13 to 14 90 Rob Wise German Area-1
1992 13 to 14 95 Jeremy Hunter McGuffey Area 4
1992 13 to 14 100 Bobby Patnesky Canon-McMillan Area 4
1992 13 to 14 105 Mark Angle Canon-McMillan Area 4
1992 13 to 14 110 Keith Myers Mercer Area 6
1992 13 to 14 115 Bob Tipinski Area 7
1992 13 to 14 120 Vertus Jones Greensburg Salem Area 3
1992 13 to 14 125 Dave Cote Seneca Valley Area 7
1992 13 to 14 130 Justin Traccana Jefferson Morgan Area-1
1992 13 to 14 135 Jason Burk Penn Cambria Area 2
1992 13 to 14 145 Shane McChesney Corry Area 8
1992 13 to 14 155 Ike Crissey Bedford Area 2
1992 13 to 14 170 Ron Graham Penn Hills Area 7
1992 13 to 14 190 Scott Latosky Moshannon Valley Area 2
1992 13 to 14 HWT Corey Upperman Corry Area 8
1993 10 and Under 45 Joey Makara Burrell Area 7
1993 10 and Under 50 Mark Foltz Smethport Area 5
1993 10 and Under 55 Jarrett Musselman Claysburg Kimmel Area 2
1993 10 and Under 60 Rocky Anderson Southmoreland Area 3
1993 10 and Under 65 Mike May Derry Area Area 3
1993 10 and Under 70 Johnny Ferens Connellsville Area-1
1993 10 and Under 75 Greg Jones Greensburg Salem Area 3
1993 10 and Under 80 Matt Lebe Jeannette Area 3
1993 10 and Under 85 Matt Kirkland Franklin Area 6
1993 10 and Under 90 Jason Rice Brownsville Area-1
1993 10 and Under 95 Lloyd Page Chartiers Valley Area 7
1993 10 and Under 105 Ryan McKendree Kiski Area 7
1993 10 and Under 120 Joseph Ross Connellsville Area-1
1993 10 and Under 150 Brandon Doppelheuer Waynesburg Area-1
1993 11 to 12 60 Dave Predko Ridgway Area 5
1993 11 to 12 65 Doug McGraw Cameron County Area 5
1993 11 to 12 70 Mike Germano Sharpsville Area 6
1993 11 to 12 75 Tom McMath Sharpsville Area 6
1993 11 to 12 80 Billy Smith Greensburg Salem Area 3
1993 11 to 12 85 Tom Waldron Loyalsock Area 2
1993 11 to 12 90 Josh Boyer Elizabeth Forward Area 7
1993 11 to 12 95 Dion Pullium Erie Area 8
1993 11 to 12 100 Randy Mort Bethlehem-Center Area 4
1993 11 to 12 105 Jim Capozzoli West Allegheny Area 7
1993 11 to 12 115 Justin Morgan Waynesburg Area-1
1993 11 to 12 125 Jeremy Reitz Brookville Area 5
1993 11 to 12 140 Josh Ritter Trinity Area 4
1993 11 to 12 160 Josh Koontz Bedford Area 2
1993 11 to 12 200 Andrew Gourley Eisenhower Area 8
1993 13 to 14 75 Brian Kubistek Derry Area Area 3
1993 13 to 14 80 Todd Beatty McGuffey Area 4
1993 13 to 14 85 Andy Migyanko Trinity Area 4
1993 13 to 14 90 Kyle Szewczyk North Star Area 2
1993 13 to 14 95 Chad DeForce General McLane Area 8
1993 13 to 14 100 Ryan Shapert Shaler Area 7
1993 13 to 14 105 Joel Deslauriers Burrell Area 7
1993 13 to 14 110 Brian Burrows Hempfield Area 3
1993 13 to 14 115 Alan Grasso Keystone Oaks Area 7
1993 13 to 14 120 Robbie Waller III Mount Pleasant Area 3
1993 13 to 14 125 Keith Myers Mercer Area 6
1993 13 to 14 130 Jeff Rick Harborcreek Area 8
1993 13 to 14 135 Kevin Myers Mercer Area 6
1993 13 to 14 145 Chamie Hooks Kittanning Area 3
1993 13 to 14 155 Steve Bucciero Franklin Regional Area 3
1993 13 to 14 170 Aaron Gatten Washington Area 4
1993 13 to 14 190 Ron Graham Penn Hills Area 7
1993 13 to 14 250 Mike Enick Penn Trafford Area 3
1994 10 and Under 45 Mark McKnight Chartiers Valley Area 7
1994 10 and Under 50 Joey Makara Burrell Area 7
1994 10 and Under 55 Nick Stoltz Dubois Area 5
1994 10 and Under 60 Jarrett Musselman Claysburg Kimmel Area 2
1994 10 and Under 65 Nathan Galloway State College Area 2
1994 10 and Under 70 Scott Hutton Chartiers Valley Area 7
1994 10 and Under 75 Nick Kozar Derry Area Area 3
1994 10 and Under 80 Johnny Ferens Connellsville Area-1
1994 10 and Under 85 Ryan Crum Juniata Valley Area 2
1994 10 and Under 90 Matt Lebe Jeannette Area 3
1994 10 and Under 95 Rick Sandoval Hampton Area 7
1994 10 and Under 105 Joey Carnovale Johnsonburg Area 5
1994 10 and Under 125 Aaron Ferrance Harmony Area 2
1994 10 and Under 150 Joe Walton Mount Pleasant Area 3
1994 11 to 12 60 Tony Beal Southmoreland Area 3
1994 11 to 12 65 Rocky Anderson Mt. Pleasant Area 3
1994 11 to 12 70 Scott Moore Franklin Area 6
1994 11 to 12 75 Ryan Ross Burrell Area 7
1994 11 to 12 80 Greg Jones Greensburg Salem Area 3
1994 11 to 12 85 Mike Maney Bald Eagle Area Area 2
1994 11 to 12 90 Travis Rice Seneca Valley Area 7
1994 11 to 12 95 Mitchell Rickner Brockway Area 5
1994 11 to 12 100 Manny Wayne Erie Area 8
1994 11 to 12 105 Charlie Brenneman Hollidaysburg Area 2
1994 11 to 12 115 Anthony Andrews Johnstown Area 2
1994 11 to 12 125 Todd Shimshock Greenville Area 6
1994 11 to 12 140 Travis Shirley Kennedy Catholic Area 6
1994 11 to 12 160 Derek Tipton Claysburg Kimmel Area 2
1994 11 to 12 200 Scott Wells Brookville Area 5
1994 13 to 14 75 Cameron Plocus Marion Center Area 5
1994 13 to 14 80 Corey Guenot Bald Eagle Area Area 2
1994 13 to 14 85 Matt Helicke Trinity Area 4
1994 13 to 14 90 Tom Waldron Loyalsock Area 2
1994 13 to 14 95 Andy Migyanko Trinity Area 4
1994 13 to 14 100 Denver Miller Forest Hills Area 2
1994 13 to 14 105 Jeremy Bowman Southmoreland Area 3
1994 13 to 14 110 Shawn Amistade Trinity Area 4
1994 13 to 14 115 George Carter Greensburg Salem Area 3
1994 13 to 14 120 Cory Ace Franklin Area 6
1994 13 to 14 125 Kevin Bednarski Washington Area 4
1994 13 to 14 130 Nevada Walker Commodore Perry Area 6
1994 13 to 14 135 Robbie Waller III Mount Pleasant Area 3
1994 13 to 14 145 Kevin Brown Jamestown Area 6
1994 13 to 14 155 Ryan Haile Jeannette Area 3
1994 13 to 14 170 Mark Chess Greenville Area 6
1994 13 to 14 190 Bobby Sweany Bethlehem-Center Area 4
1994 13 to 14 250 Shawn Lerch Clarion Area 5
1995 10 and Under 45 Cody Daugherty Ligonier Valley Area 3
1995 10 and Under 50 Jake Strayer Forest Hills Area 2
1995 10 and Under 55 Jason Makara Burrell Area 7
1995 10 and Under 60 Joey Makara Burrell Area 7
1995 10 and Under 65 Brandon Guenot Bald Eagle Area Area 2
1995 10 and Under 70 Nathan Galloway State College Area 2
1995 10 and Under 75 Rick Trowbridge Mercer Area 6
1995 10 and Under 80 Craig Herrold Penns Valley Area 2
1995 10 and Under 85 Bryon Berdine Avella Area 4
1995 10 and Under 90 Bryant Hart Cochranton Area 6
1995 10 and Under 95 Jesse Baldensperger Warren Area 8
1995 10 and Under 105 Brian Hall Yough Area 3
1995 10 and Under 120 Bobby Kail Peters Township Area 4
1995 10 and Under 150 Mark Berry Albert Gallatin Area-1
1995 11 to 12 60 Nick Stoltz Dubois Area 5
1995 11 to 12 65 Jarrett Musselman Claysburg Kimmel Area 2
1995 11 to 12 70 Rocky Anderson Mount Pleasant Area 3
1995 11 to 12 75 Mike May Derry Area Area 3
1995 11 to 12 80 Russ Stammer West Mifflin Area 7
1995 11 to 12 85 Johnny Ferens Connellsville Area-1
1995 11 to 12 90 Greg Jones Greensburg Salem Area 3
1995 11 to 12 95 Matthew Kirkland Franklin Area 6
1995 11 to 12 100 Matt Lebe Jeannette Area 3
1995 11 to 12 105 Michael Simpson Penn Trafford Area 3
1995 11 to 12 115 Andrew Shearn Mount Union Area 2
1995 11 to 12 125 Clifton Wonsettler Bentworth Area 4
1995 11 to 12 140 Ryan McKendree Kiski Area 7
1995 11 to 12 160 Justin Millard Bald Eagle Area Area 2
1995 11 to 12 200 Tim Taylor Clearfield Area 5
1995 13 to 14 75 Ulysses Davis Bethlehem-Center Area 4
1995 13 to 14 80 Scott Moore Franklin Area 6
1995 13 to 14 85 Cameron Plocus Marion Center Area 5
1995 13 to 14 90 Harley Anderson Mount Pleasant Area 3
1995 13 to 14 95 Corey Guenot Bald Eagle Area Area 2
1995 13 to 14 100 Tom McMath Sharpsville Area 6
1995 13 to 14 105 Tom Waldron Loyalsock Area 2
1995 13 to 14 110 Anthony Rivera Shikellamy Area 2
1995 13 to 14 115 Eric Frick Hollidaysburg Area 2
1995 13 to 14 120 Wes Sendlinger Cochranton Area 6
1995 13 to 14 125 Anthony Andrews Johnstown Area 2
1995 13 to 14 130 Jeremy Artman Saegertown Area 6
1995 13 to 14 135 Randy Mort Bethlehem-Center Area 4
1995 13 to 14 145 Jeremy Reitz Brookville Area 5
1995 13 to 14 155 Norman Skakalski Jamestown Area 6
1995 13 to 14 170 Justin Martin Connellsville Area-1
1995 13 to 14 190 Josh Koontz Bedford Area 2
1995 13 to 14 250 Scott Wells Brookville Area 5
1996 10 and Under 45 Kory Hiner Erie Area 8
1996 10 and Under 50 Mark McKnight Chartiers Valley Area 7
1996 10 and Under 55 Coleman Scott Waynesburg Area-1
1996 10 and Under 60 Jason Makara Burrell Area 7
1996 10 and Under 65 Chris Renninger Blue Mountain Area 2
1996 10 and Under 70 Isaiah Britton Loyalsock Area 2
1996 10 and Under 75 John Ptak Albert Gallatin Area-1
1996 10 and Under 80 Jarrod King Connellsville Area-1
1996 10 and Under 85 Jake Herbert North Allegheny Area 7
1996 10 and Under 90 Steven Breese McGuffey Area 4
1996 10 and Under 95 Eddie Scholtz Wissahickon Area 2
1996 10 and Under 105 Mike Hills Reynolds Area 6
1996 10 and Under 120 Ryne Elzer Trinity Area 4
1996 10 and Under 150 Brandon Catalone Cameron County Area 5
1996 11 to 12 60 Joey Makara Burrell Area 7
1996 11 to 12 65 Nick Stoltz Dubois Area 5
1996 11 to 12 70 Frank Ross Kiski Area 7
1996 11 to 12 75 Jeff Breese McGuffey Area 4
1996 11 to 12 80 R.J. Paterniti Erie Prep Area 8
1996 11 to 12 85 Jeremy Snyder Waynesburg Area-1
1996 11 to 12 90 Josh Miner German Area-1
1996 11 to 12 95 Johnny Ferens Connellsville Area-1
1996 11 to 12 100 Dorian Heist Meadville Area 6
1996 11 to 12 105 Zach Majocha Burrell Area 7
1996 11 to 12 115 Nathan Satzer Hyndman Area 2
1996 11 to 12 140 Shawn Kelley McGuffey Area 4
1996 11 to 12 160 Lanfer Simpson Waynesburg Area-1
1996 11 to 12 200 Ted Mitchell Penn Hills Area 7
1996 13 to 14 75 Sammy Holland Curwensville Area 5
1996 13 to 14 80 Rocky Anderson Mount Pleasant Area 3
1996 13 to 14 85 Tom Goldie Pine Richland Area 7
1996 13 to 14 90 Mike May Derry Area Area 3
1996 13 to 14 95 Luke Main McGuffey Area 4
1996 13 to 14 100 Scott Moore Franklin Area 6
1996 13 to 14 105 Todd Schuchert Norwin Area 3
1996 13 to 14 110 Greg Puncheon Ridgway Area 5
1996 13 to 14 115 Rick Bauer McGuffey Area 4
1996 13 to 14 120 Steve Kaylor Southmoreland Area 3
1996 13 to 14 125 Denny Mitchell Smethport Area 5
1996 13 to 14 130 Jeremy Artman Saegertown Area 6
1996 13 to 14 135 Sean Thomas Washington Area 4
1996 13 to 14 145 Matt King Connellsville Area-1
1996 13 to 14 155 Nick Richmond McGuffey Area 4
1996 13 to 14 170 Derek Tipton Claysburg Kimmel Area 2
1996 13 to 14 190 Mike Croyle Norwin Area 3
1996 13 to 14 250 Scott Wells Brookville Area 5
1997 10 and Under 45 Nico Cortese Franklin Regional Area 3
1997 10 and Under 50 Dustin Brodmerkel South Side Area Area 4
1997 10 and Under 55 Chris Neidermeier Waynesburg Area-1
1997 10 and Under 60 Coleman Scott Waynesburg Area-1
1997 10 and Under 65 Donald Jones Greensburg Salem Area 3
1997 10 and Under 70 Mike DePellegrine Woodand Hills Area 7
1997 10 and Under 75 Jeffery Cumpston Waynesburg Area-1
1997 10 and Under 80 Pat Ruth Wilson Area 9
1997 10 and Under 85 Eric Lapotsky Mount Carmel Area 9
1997 10 and Under 90 Andrew Haile Greensburg Salem Area 3
1997 10 and Under 95 Monty Rockey Bald Eagle Area Area 2
1997 10 and Under 105 Thomas Shultz Latrobe Area 3
1997 10 and Under 120 Jason Doppelheuer Connellsville Area-1
1997 10 and Under 150 Jordan Cherry Franklin Area 6
1997 11 to 12 60 Mark McNight South Fayette Area 7
1997 11 to 12 65 Drew Headlee Waynesburg Area-1
1997 11 to 12 70 Joey Makara Burrell Area 7
1997 11 to 12 75 Jeff Ruffini Kiski Area 7
1997 11 to 12 80 Mike Reish Bellefonte Area 2
1997 11 to 12 85 Nick Zasa Waynesboro Area 9
1997 11 to 12 90 Damian Johnson Valley Area 7
1997 11 to 12 95 Nathan Galloway State College Area 2
1997 11 to 12 100 Josh Meyer Saint Mary's Area 5
1997 11 to 12 105 Derrick Hall Jeannette Area 3
1997 11 to 12 115 Lou Vigliotti Burgettstown Area 4
1997 11 to 12 125 Eli Garshnick United Area 2
1997 11 to 12 140 Brian Hall Yough Area 3
1997 11 to 12 160 Tom Giles McGuffey Area 4
1997 11 to 12 200 J.R. Herring Pine Grove Area 9
1997 13 to 14 75 Nick Stoltz Dubois Area 5
1997 13 to 14 80 Taylor Letters Shaler Area 7
1997 13 to 14 85 Jeff Breese McGuffey Area 4
1997 13 to 14 90 Rocky Anderson Mt. Pleasant Area 3
1997 13 to 14 95 Dan Mousetis Washington Area 4
1997 13 to 14 100 Chad Seybold Waynesburg Area-1
1997 13 to 14 115 Clint Shafer Freedom Area 4
1997 13 to 14 120 Troy Letters Shaler Area 7
1997 13 to 14 125 Justin Nestor Reynolds Area 6
1997 13 to 14 130 R.J. Quarisima Canon-McMillan Area 4
1997 13 to 14 135 Aaron Gibbs Canon-McMillan Area 4
1997 13 to 14 145 Seth Fragile Cameron County Area 5
1997 13 to 14 155 Dan Shields Ft. LeBoeuf Area 8
1997 13 to 14 170 Aaron Contafio Brockway Area 5
1997 13 to 14 190 Joe Ross Connellsville Area-1
1997 13 to 14 250 Tim Taylor Clearfield Area 5
1998 10 and Under 45 Jeremiah Barkac Yough Area 3
1998 10 and Under 50 Nico Cortese Franklin Regional Area 3
1998 10 and Under 55 Jesse Powell Commodore Perry Area 6
1998 10 and Under 60 Nick Stabile Harrisburg Area 9
1998 10 and Under 65 Jason Weslager Belle Vernon Area 4
1998 10 and Under 70 Garrett Scott Juniata Valley Area 2
1998 10 and Under 75 Josh Serene Kittaning Area 3
1998 10 and Under 80 Archie McConnell Solanco Area 9
1998 10 and Under 85 Mike DePellegrine Woodand Hills Area 7
1998 10 and Under 90 Adam Liberatore Freedom Area 4
1998 10 and Under 95 Justin Masorti State College Area 2
1998 10 and Under 105 Jordan Leviere North Hills Area 7
1998 10 and Under 120 Blaine Cohick Loyalsock Area 10
1998 10 and Under 150 Josh Shaffer Bethlehem Area 11
1998 11 to 12 60 Brock Frederick Coudersport Area 5
1998 11 to 12 65 Coleman Scott Waynesburg Area-1
1998 11 to 12 70 Drew Headlee Waynesburg Area-1
1998 11 to 12 75 Jeffrey Cumpston Waynesburg Area-1
1998 11 to 12 80 Chris Renninger Blue Mountain Area 9
1998 11 to 12 85 Eddie Fisher Woodand Hills Area 7
1998 11 to 12 90 Kirk Main McGuffey Area 4
1998 11 to 12 95 Matt Lower State College Area 2
1998 11 to 12 100 Joshua Weitzel Oxford Area 11
1998 11 to 12 115 Albert Miles Canon-McMillan Area 4
1998 11 to 12 125 Elikalee Fuller Belle Vernon Area 4
1998 11 to 12 140 Chas Rush Avella Area 4
1998 11 to 12 160 Jim Martin Wyoming Valley West Area 10
1998 11 to 12 200 Brandon Rupert Kiski Area 7
1998 13 to 14 75 Josh Valentine Carlynton Area 7
1998 13 to 14 80 Joey Makara Burrell Area 7
1998 13 to 14 90 Nick Stoltz DuBois Area 6
1998 13 to 14 95 Zac Maier Canon-McMillan Area 4
1998 13 to 14 100 Brandon Guenot Bald Eagle Area Area 2
1998 13 to 14 105 Jeffrey Breese McGuffey Area 4
1998 13 to 14 110 Chris Lape West Allegheny Area 7
1998 13 to 14 115 Nathan Galloway State College Area 2
1998 13 to 14 120 Ron Doppelheuer Connellsville Area-1
1998 13 to 14 125 Johnny Ferens Connellsville Area-1
1998 13 to 14 130 Rocky Mantella Council Rock Area 11
1998 13 to 14 135 Trevor Twigg Sayre Area 10
1998 13 to 14 145 Chad Hoare Dubois Area 5
1998 13 to 14 155 Matt Lebe Jeannette Area 3
1998 13 to 14 170 Matt Feast Wyalusing Area 9
1998 13 to 14 190 Lamfer Simpson Waynesburg Area-1
1998 13 to 14 250 Jack Bassett Forest Hills Area 2
1999 10 and Under 45 Jeremiah Barkac Yough Area 3
1999 10 and Under 50 Nico Cortese Franklin Regional Area 3
1999 10 and Under 55 Ty Vanella Mount Pleasant Area 3
1999 10 and Under 60 Nick Garber Waynesburg Area-1
1999 10 and Under 65 Matthew Kyler Clearfield Area 5
1999 10 and Under 70 Ryan Goodman Greater Latrobe Area 3
1999 10 and Under 75 Danny Vogel Western Wayne Area 10
1999 10 and Under 80 A.J. Detwiler Souderton Area 11
1999 10 and Under 85 Jeff Dunn Wilkes Barre Area 10
1999 10 and Under 90 Doug Mucha Wyoming Valley West Area 10
1999 10 and Under 95 Patrick Flynn Quakertown Area 11
1999 10 and Under 105 Darrick Smith State College Area 2
1999 10 and Under 120 Bryant Tronetti Port Allegany Area 5
1999 10 and Under 150 Brian Shaw Hollidaysburg Area 2
1999 11 to 12 60 Philip Greene Wissahickon Area 11
1999 11 to 12 65 Chris Neidermeier Waynesburg Area-1
1999 11 to 12 70 Matt Dunn Blairsville Area 3
1999 11 to 12 75 Donald Jones Greensburg Salem Area 3
1999 11 to 12 80 Garrett Scott Juniata Valley Area 2
1999 11 to 12 85 Jeffrey Cumpston Waynesburg Area-1
1999 11 to 12 90 Mike DePellegrine Woodand Hills Area 7
1999 11 to 12 95 Travis Battles Reynolds Area 6
1999 11 to 12 100 Damian Rose Freedom Area 4
1999 11 to 12 105 Logan Downes Valley Area 7
1999 11 to 12 115 Tom Pisarsic Penn Trafford Area 3
1999 11 to 12 125 Cody Miller Pine Grove Area 9
1999 11 to 12 140 Tom Shultz Latrobe Area 3
1999 11 to 12 160 Philip Bomberger Juniata Area 2
1999 11 to 12 200 Sean Stevenson Jeannette Area 3
1999 13 to 14 75 Timothy Harner Norristown Area 11
1999 13 to 14 80 Lawrence Hall Jeannette Area 3
1999 13 to 14 85 Drew Headlee Waynesburg Area-1
1999 13 to 14 90 Mark Throckmorton Waynesburg Area-1
1999 13 to 14 95 Chris Renninger Blue Mountain Area 9
1999 13 to 14 100 Reimark Neidermeier Waynesburg Area-1
1999 13 to 14 105 Eddie Scholtz Wissahickon Area 11
1999 13 to 14 110 Kirk Main McGuffey Area 4
1999 13 to 14 115 Chris Engler Loyalsock Area 10
1999 13 to 14 120 Brandon Guenot Bald Eagle Area Area 2
1999 13 to 14 125 Francis Iorfido Johnsonburg Area 5
1999 13 to 14 130 Adam Rohrer Port Allegany Area 5
1999 13 to 14 135 Andrew Donofrio Oxford Area 11
1999 13 to 14 145 Dom Morelli Dubois Area 5
1999 13 to 14 155 Jared Ricotta West Branch Area 5
1999 13 to 14 170 Joshua Kirsch Mount Union Area 2
1999 13 to 14 190 Tom Parks North Allegheny Area 7
1999 13 to 14 250 Mark Farris North Hills Area 7
2000 10 and Under 45 Brian Scritchfield Jefferson Morgan Area-1
2000 10 and Under 50 Garrett Frey Woodand Hills Area 7
2000 10 and Under 55 Nico Cortese Franklin Regional Area 3
2000 10 and Under 60 Devin Maloney Burrell Area 7
2000 10 and Under 65 John Regan Woodand Hills Area 7
2000 10 and Under 70 Shane Smith Upper Perkiomen Area 11
2000 10 and Under 75 Justin Kay Hazelton Area 10
2000 10 and Under 80 Quentin Wright State College Area 2
2000 10 and Under 85 Justin Angermeier Mercer Area 6
2000 10 and Under 90 Zachary Kemmerer Spring-Ford Area 11
2000 10 and Under 95 Daniel Craig Boyertown Area 9
2000 10 and Under 105 Dan Mahoney Baldwin Area 7
2000 10 and Under 120 Shawn Fausey Line Mountain Area 10
2000 10 and Under 150 Paul Snyder Mount Pleasant Area 3
2000 11 to 12 60 Colby Pisani Ridgway Area 5
2000 11 to 12 65 Philip Greene Wissahickon Area 11
2000 11 to 12 70 Matthew Kyler Clearfield Area 5
2000 11 to 12 75 Matt Moley Spring-Ford Area 11
2000 11 to 12 80 Hadley Harrison General McLane Area 8
2000 11 to 12 85 Donald Jones Greensburg Salem Area 3
2000 11 to 12 90 Garrett Scott Juniata Valley Area 2
2000 11 to 12 95 Archie McConnell Solanco Area 9
2000 11 to 12 100 Quentin Taraszewski Kiski Area 7
2000 11 to 12 105 Mick DePellegrini Plum Area 7
2000 11 to 12 115 Jonathan Wentz Erie Prep Area 8
2000 11 to 12 125 Corbin Semple Waynesburg Area-1
2000 11 to 12 140 Jeffrey Marker Mount Pleasant Area 3
2000 11 to 12 160 Sean Barndt Bellefonte Area 2
2000 11 to 12 200 Kyle Davis Valley View Area 10
2000 13 to 14 75 Chris Neidermeier Waynesburg Area-1
2000 13 to 14 80 Ashton Primus Connelsville Area-1
2000 13 to 14 85 Adam Frey Woodand Hills Area 7
2000 13 to 14 90 Coleman Scott Waynesburg Area-1
2000 13 to 14 95 Jason Makara Burrell Area 7
2000 13 to 14 100 Mark McKnight Chartiers Valley Area 7
2000 13 to 14 105 Mark Throckmorton Waynesburg Area-1
2000 13 to 14 110 Isaiah Britton Loyalsock Area 10
2000 13 to 14 115 Art Moss Forest Hills Area 2
2000 13 to 14 120 Dan Kosharsky Chartiers Houston Area 4
2000 13 to 14 125 Matt Lower State College Area 2
2000 13 to 14 130 Hudson Harrison General McLane Area 8
2000 13 to 14 135 Brandon Weyandt Bedford Area 2
2000 13 to 14 145 Albert Miles Canon-McMillan Area 4
2000 13 to 14 155 Nic Sandoval Hampton Area 7
2000 13 to 14 170 Philip Bomberger Juniata Area 2
2000 13 to 14 190 Marc Decker State College Area 2
2000 13 to 14 250 Brandon Rupert Kiski Area 7
2001 10 and Under 45 Sean Edmonson Pennsbury Area 11
2001 10 and Under 50 David Irwin Wissahickon Area 11
2001 10 and Under 55 Garrett Frey Woodand Hills Area 7
2001 10 and Under 60 Dane Johnson Valley Area 7
2001 10 and Under 65 Jordan Oliver Easton Area 11
2001 10 and Under 70 Colin Johnston Canon-McMillan Area 4
2001 10 and Under 75 Corey Lear Benton Area 10
2001 10 and Under 80 Brandon Slater Oswayo Valley Area 5
2001 10 and Under 85 Adam Will Indian Valley Area 2
2001 10 and Under 90 Zac Bennett Westmont Area 2
2001 10 and Under 95 Dave Grillo Charleroi Area 4
2001 10 and Under 105 Cory Beaver Littlestown Area 9
2001 10 and Under 120 Josh Wensel Bellefonte Area 2
2001 10 and Under 150 Sam Brownlee Mt. Lebanon Area 7
2001 11 to 12 60 Nico Cortese Franklin Regional Area 3
2001 11 to 12 65 Ty Vanella Mount Pleasant Area 3
2001 11 to 12 70 Jay Ivanco Woodand Hills Area 7
2001 11 to 12 75 Matthew Kyler Clearfield Area 5
2001 11 to 12 80 Matt Moley Spring-Ford Area 11
2001 11 to 12 85 Quentin Wright State College Area 2
2001 11 to 12 90 Ryan Goodman Greater Latrobe Area 3
2001 11 to 12 95 Zachary Kemmerer Spring-Ford Area 11
2001 11 to 12 100 Dominic Bonaccorsi Bethel Park Area 7
2001 11 to 12 105 Nick Nelson Shaler Area 7
2001 11 to 12 115 Jeremiah Will Indian Valley Area 2
2001 11 to 12 125 Patrick Flynn Quakertown Area 11
2001 11 to 12 140 Jonathan Wentz Erie Prep Area 8
2001 11 to 12 160 Bryan Tronetti Port Allegany Area 5
2001 11 to 12 200 Brian Shaw Hollidaysburg Area 2
2001 13 to 14 75 Kory Hiner Erie Area 8
2001 13 to 14 80 Lewis Baker North Penn Area 11
2001 13 to 14 85 Josh Oliver Easton Area 11
2001 13 to 14 90 Brad Pataky Clearfield Area 5
2001 13 to 14 95 Brett McCurdy North Penn Area 11
2001 13 to 14 100 Adam Frey Woodand Hills Area 7
2001 13 to 14 105 Donnie Jones Greensburg Salem Area 3
2001 13 to 14 110 Clint Collins Upper Merion Area 11
2001 13 to 14 115 Kyle Martin Connelsville Area-1
2001 13 to 14 120 Derek Jones Penn-Trafford Area 3
2001 13 to 14 125 Tommy Picarsic Penn-Trafford Area 3
2001 13 to 14 130 Art Moss Forest Hills Area 2
2001 13 to 14 135 Damian Rose Freedom Area 4
2001 13 to 14 145 Jacob Demmler Jamestown Area 6
2001 13 to 14 155 Cody Miller Pine Grove Area 9
2001 13 to 14 170 Kurt Brenner Freedom Area 4
2001 13 to 14 190 Scott McKillop Burrell Area 7
2001 13 to 14 250 Kyle Davis Valley View Area 10
1998 13-14 85 Teddy Adams Clearfield Area 5
2002 10 and Under 45 Leroy Harman Loyalsock Area 10
2002 10 and Under 80 Sean Edmondson Pennsbury Area 11
2002 10 and Under 55 David Makara Burrell Area 7
2002 10 and Under 60 Ronnie Garbinsky Tyrone Area 2
2002 10 and Under 65 Joe Lascari North Star Area-1
2002 10 and Under 70 Travis McKillop Burrell Area 7
2002 10 and Under 75 Marshall Peppelman Central Dauphin Area 9
2002 10 and Under 80 Jimmy Sheptock Southern Lehigh Area 11
2002 10 and Under 85 Tony Dallago Central Dauphin Area 9
2002 10 and Under 90 Matthew Cunningham Woodland Hills Area 7
2002 10 and Under 95 Michael Evans East Pennsboro Area 9
2002 10 and Under 105 Matt Fisher Bellefonte Area 2
2002 10 and Under 120 Ty Sampsell Milton Area 10
2002 10 and Under 150 Cole Kerschner Palmerton Area 11
2002 11 to 12 60 Shane Young Penn-Trafford Area 3
2002 11 to 12 65 Nico Cortese Franklin Regional Area 3
2002 11 to 12 70 Jordan Oliver Easton Area 11
2002 11 to 12 75 Colin Johnston Canon-McMillan Area 4
2002 11 to 12 80 Robert Ward Stroudsburg Area 10
2002 11 to 12 85 Shane Smith Upper Perkiomen Area 11
2002 11 to 12 90 Quentin Wright State College Area 2
2002 11 to 12 95 Tim Darling Nazareth Area 11
2002 11 to 12 100 David Ebbott Wissahickon Area 11
2002 11 to 12 105 Zachary Kemmerer Spring-Ford Area 11
2002 11 to 12 115 Robert Mamula Canon-McMillan Area 4
2002 11 to 12 125 Daniel Craig Boyertown Area 9
2002 11 to 12 140 Daniel Mahoney Baldwin Area 7
2002 11 to 12 160 Jordan Cooke Youngsville Area 8
2002 11 to 12 200 Sam Brownlee Mt. Lebanon Area 7
2002 13 to 14 75 Joe McCullough Erie Area 8
2002 13 to 14 50 Colby Pisani Ridgway Area 5
2002 13 to 14 85 Matthew Kyler Clearfield Area 5
2002 13 to 14 90 Matt Dunn Reynolds Area 6
2002 13 to 14 95 Jake Snyder Hyndman Area 2
2002 13 to 14 100 Seth Ciasulli Easton Area 11
2002 13 to 14 105 Andrew Goldstein Easton Area 11
2002 13 to 14 110 Garrett Scott Juniata Valley Area 2
2002 13 to 14 115 Kevin Mowrey Montgomery Area 10
2002 13 to 14 120 Shane Hyman Ephrata Area 9
2002 13 to 14 125 Jaryd Steinbacher Montgomery Area 10
2002 13 to 14 130 Dan Burkholder Trinity Area 4
2002 13 to 14 135 Stephen Ellis Waynesburg Area-1
2002 13 to 14 145 Corbin Semple Waynesburg Area-1
2002 13 to 14 155 Garrett Hunter McGuffey Area 4
2002 13 to 14 170 Jeff Marker Mount Pleasant Area 3
2002 13 to 14 190 Greg Webster Woodand Hills Area 7
2002 13 to 14 250 Terry Tate Tyrone Area 2
2003 10 and Under 45 Connor Schram Canon-McMillan Area 4
2003 10 and Under 50 Leroy Harman Loyalsock Area 10
2003 10 and Under 55 Zachary Horan Nazareth Area 11
2003 10 and Under 60 Sean Edmondson Bristol Township Area 11
2003 10 and Under 65 Trevor Kushner Westmont Area 2
2003 10 and Under 70 Nico Megaludis Franklin Regional Area 3
2003 10 and Under 75 Kenneth Courts Central Dauphin Area 9
2003 10 and Under 80 Travis McKillop Burrell Area 7
2003 10 and Under 85 Cole Baxter Butler Area 7
2003 10 and Under 90 Zachary Glessner Forest Hills Area 2
2003 10 and Under 95 Antonio Giorgio Central Dauphin Area 9
2003 10 and Under 105 Mike McMullan Nazareth Area 11
2003 10 and Under 120 Nick Ruggear Oxford Area 11
2003 10 and Under 150 Evan Craig Clark Summit Area 10
2003 11 to 12 60 Shawn Stancliff St. George Area 8
2003 11 to 12 65 Nathan Pennesi Greater Latrobe Area 3
2003 11 to 12 70 Dane Johnson Valley Area 7
2003 11 to 12 75 Marshall Peppelman Central Dauphin Area 9
2003 11 to 12 80 Jordan Oliver Easton Area 11
2003 11 to 12 85 Robert Ward Stroudsburg Area 10
2003 11 to 12 90 James Fleming Lakeview Area 6
2003 11 to 12 95 Matthew Cunningham Shady Side Academy Area 7
2003 11 to 12 100 Tyler Foreman Bangor Area 10
2003 11 to 12 105 Zack Bennett Westmont Area 2
2003 11 to 12 115 Karl DeCiantis North Allegheny area 7
2003 11 to 12 125 Dave Grillo Charleroi Area 4
2003 11 to 12 140 Cory Beaver Littlestown Area 9
2003 11 to 12 160 Terance Valore Greensburg Salem Area 3
2003 11 to 12 200 Sam Brownlee Mt. Lebanon Area 7
2003 13 to 14 75 Nico Cortese Franklin Regional Area 3
2003 13 to 14 80 Nathan Link Penn Cambria Area 2
2003 13 to 14 85 Joe McCullough Erie Area 8
2003 13 to 14 90 Matt Bonson Lewistown Area 2
2003 13 to 14 95 Steve Waite Ft. LeBeouf Area 8
2003 13 to 14 100 Matthew Kyler Clearfield Area 5
2003 13 to 14 105 Troy Dolan Derry Area Area 3
2003 13 to 14 110 Tim Darling Nazareth Area 11
2003 13 to 14 115 Zachary Kemmerer Spring-Ford Area 11
2003 13 to 14 120 Scott Davis Clarion Area 5
2003 13 to 14 125 Matt Nelson Shaler Area 7
2003 13 to 14 130 Nick Nelson Shaler Area 7
2003 13 to 14 135 Jesse Dewan Boyertown Area 9
2003 13 to 14 145 Rob Waltko North Allegheny Area 7
2003 13 to 14 155 Pat Flynn Quakertown Area 11
2003 13 to 14 170 J D Gardner Trinity Area 4
2003 13 to 14 190 Nick Sipes Curwensville Area 5
2003 13 to 14 250 Mike Sullivan Titusville Area 6
2005 10-n-Under 45 Austin Caldwell Greensburg Salem Area 3
2005 10-n-Under 70 Nick Szala Penn Cambria Area 2
2005 10-n-Under 85 Shawn Cicero Pottsville Area 9
2005 10-n-Under 90 Troy Newhard East Penn Area 11
2005 10-n-Under 105 Addison Knepshield Kittanning Area 3
2005 11-n-12 70 Zachary Horan Nazereth Area 11
2005 10-n-Under 50 John Demanske Jefferson Morgan Area-1
2005 11-n-12 90 Drae Johnson Valley Area 7
2005 10-n-Under 65 Colt Shorts Canon-McMillan Area 4
2005 11-n-12 100 Matt Hundenski Hopewell Area 4
2005 11-n-12 105 Josh Dziewa Pennsbury Area 11
2005 11-n-12 115 Sam Guidi Fort Cherry Area 4
2005 11-n-12 125 Troy Reaghard West Allegheny Area 7
2005 10-n-Under 55 Connor Schram Canon-McMillan Area 4
2005 11-n-12 145 Daniel Thomas Upper Adams Area 9
2005 11-n-12 160 Dillon Scarcinella Greenville Area 6
2005 11-n-12 200 Evan Craig Abington Heights Area 10
2005 13-n-14 87 Garth Mahosky Canton Area 10
2005 13-n-14 92 Mark Rappo Council Rock Area 11
2005 13-n-14 97 Marshall Peppelman Central Dauphin Area 9
2005 13-n-14 102 Josh Kindig Blue Mountain Area 9
2005 13-n-14 107 Bryce Busler Cumberland Valley Area 9
2005 13-n-14 112 James Fleming Lakeview Area 6
2005 13-n-14 117 Jake Kemerer Hempfield Area 3
2005 13-n-14 124 Tony Clark Kiski Area Area 7
2005 13-n-14 132 Robert Robinson Pittston Area 10
2005 13-n-14 140 Alex Porter Connellsville Area-1
2005 13-n-14 147 Zac Bennett Westmont Area 2
2004 11 to 12 135 Mike Hull Canon-McMillan Area 4
2005 13-n-14 167 Zack Benzio Connellsville Area-1
2005 13-n-14 187 Ryan Watson Burgettstown Area 4
2004 11 to 12 200 Tyler Cowman Wyoming Valley West Area 10
2005 13-n-14 252 Sam Brownlee Mt. Lebanon Area 7
2006 10 and Under 45 Daniel Leonard Connellsville Area-1
2006 10 and Under 50 Scott Parker Penridge Area 11
2006 10 and Under 55 Darian Cruz Whitehall-Coplay Area 11
2006 10 and Under 60 Jason Nolf Kittanning Area 3
2006 10 and Under 65 Tyler Smith Yough Area 3
2006 10 and Under 70 Bryan Jastrzebski Central Bucks Area 11
2006 10 and Under