Division: 11-n-12

---------------- Semis ----------------

65 Lbs:

Evan Link, Penn Cambria DEC Chace Small, Greater Latrobe,     4-2

Nick Roberts, Shade FALL Keith Cornman, Kittanning,      2:24

 

70 Lbs:

Mike Rhone, Benton DEC Sean Edmondson, Truman,     2-1

Zach Horan, Nazereth  DEC Mason Beckman, Reynolds,     2-0

 

75 Lbs:

Luke Frey, Montoursville DEC Adam Matthews, Mercer,     5-4

Travis Shaffer, Derry Area DEC Luke Lohr, Somerset,     4-2

 

80 Lbs:

Trever Kushner, Westmont DEC Matt Cimato, Pennsbury ,     9-2

Nico Megaludis, Franklin Regional DEC Mitchell Port, Bellefonte,     8-2

 

85 Lbs:

Jordan Rich, Central Mountain DEC Walker Slaughter, Danville,     8-4

Joe Spisak, Boiling Springs DEC Travis McKillop, Burrell,     4-1

 

90 Lbs:

Drew Rebling, South Western DEC Lorenzo Thomas, Chartiers Valley,     7-5

Drae Johnson, Valley DEC William Mourar, Exeter,     9-4

 

95 Lbs:

Cole Baxter, Butler DEC James Stockhausen, Erie,     6-0

Kenny Courts, Central Dauphin MAJOR Mark Uliano, Hazelton,     10-2

 

100 Lbs:

Matt Hundenski, Hopewell TF Adam Greenman, Port Allegany,      2:56 15-0

Tyler Hoover, Dallastown DEC Perry Hills, Plum,     5-3

 

105 Lbs:

Joseph Marino, Garnet Valley  MAJOR Zach Maust, Bedford,     10-0

Josh Dziewa, Pennsbury TF Jayshon Wilson, Carlisle,      2:47 15-0

 

115 Lbs:

Jared Kay, Hazelton DEC Cory Myers, Plum,     10-4

Sam Guidi, Fort Cherry DEC Nicholas Sofranko, Derry Area,     3-2

 

125 Lbs:

Jermaine Easter, Erie DEC Connor Bukor, Upper Saint Clair,     9-5

Troy Reaghard, West Allegheny DEC Antonio Giorgio, Warwick,     1-0

 

135 Lbs:

Andrew Farbarik, Franklin Regional DEC Nathan Carl, Avella,     6-1

Michael McMullan, Easton  MAJOR Kyle Flohr, Fairfield,     11-2

 

145 Lbs:

Keith Walters, Altoona MAJOR Dennis Diodati, Conneaut Lake,     12-0

Daniel Thomas, Upper Adams DEC Cameron Christopher, Sharpsville,     5-3

 

160 Lbs:

Dillon Scarcinella, Greenville MAJOR Daniel Laird, South Western,     10-2

Adam Lazenga, Bethel Park FALL Dan Fultz, Juniata,      1:50

 

200 Lbs:

Jared Merritt, Northwestern DEC Jake Linn, Charleroi,     8-2

Evan Craig, Abington Heights FALL Cody Sorenson, Ft. LeBoeuf,      0:40