---------------- Consy Finals ----------------

Note: Consy Finals are listed (3rd-4th on line 3) (5th 6th on line 2) (7th-8th on line 1)

45 Lbs:

Tyler Kenney, Uniontown DEC Zachery LeBarron, Northeastern ,     7-6

Charles Lenox, McDowell MAJOR Jeremy Curry, Canon McMillan,     10-0

Ricky Cavallo, Greater Latrobe  MAJOR Alex Klucker, East Pennsboro,     9-0

 

50 Lbs:

Jon-Raymond Harperez, Hempfield MAJOR Bryce Swauger, DuBois,     9-0

Jared Iddings, Trinity DEC Travis Sonson, Hopewell,     4-2

Edward Kriczky, Boyertown DEC Chris Thompson, P-O,     7-2

 

55 Lbs:

Vincenzo Joseph, Pittsburgh DEC Kyle Krasavage, W.V.W.,     6-0

Jeffrey Held, Ferndale DEC Michael Kemerer, Franklin Regional,     2-0

Tyler Smith, Yough DEC Zach Fuentes, Norristown,     6-1

 

60 Lbs:

Solomon Chishko, Penn Trafford MAJOR Aaron Roberts, Jamestown,     8-0

Nick Beneke, Connellsville DEC Joshua DiSanto, Pennsbury ,     4-3

Corey Keener, Northern Lebanon DEC Ethan Kenney, Uniontown,     1-0

 

65 Lbs:

Colin Landowski, Kiski Area DEC Michael Springer, Norristown ,     6-5

Evan Botwin, Philadelphia DEC Corey Bush, Ridgway,     4-2

Dustin Rook, Big Spring DEC Tyler Reinhart, Greensburg Salem,     1-0

 

70 Lbs:

Tyson Dippery, Lewistown DEC Emmanuel Markantone, Franklin Regional,     4-0

Kody Pace, Ft. LeBoeuf MAJOR Tanner Sutton, Chartiers Houston,     10-0

Michael Racciato, Pen Argyl  FALL Dario Dobbin, Canon McMillan,      0:35

 

75 Lbs:

Joe Hibbler, Wattsburg DEFAULT B.J. Crozier,  Wissahickon ,      2:12

Eric Jones, Waynesburg DEC Zachary Ripic, Towanda,     7-0

Kyle Hankinson, Crestwood DEC Eric Morris, Mechanicsburg,     9-2

 

80 Lbs:

Stetson Keedy, Connellsville DEC Thomas Biesadesky, Hazelton,     4-2

Josh Falatovich, Greensburg Salem TF Connor Hedash, Northern Lehigh ,      15-0

Kyle Caggiano, Ridgway DEC Brett Harner, Norristown ,     2-0

 

85 Lbs:

Justin Staudenmayer, Colonial FALL Daniel Krysiak, St. George,      2:52

Bryan Carter, Lake Lehman DEC Adam Geiger, Northern,     6-2

Kurt Meske, Central Columbia FALL Seth Spack, Punxsutawney,      2:49

 

90 Lbs:

Tanner Hahn, Greensburg Salem DEC Travis Burwell, Jefferson Morgan,     6-5

Brandon Lesko, Trinity DEFAULT Joey Puschnigg, Ligonier Valley,      3:50

Joshua Thomson, Mechanicsburg DEC Tyler Landfried, Greenville,     7-2

 

95 Lbs:

Landon Hanna, DuBois DEC Tony Risaliti, Central Cambria,     4-3

Cole Davis, Northeastern DEC Adam Yarger, Penns Valley,     1-0 TB

Garrett Shnyder, Montgomery DEC Dustin Conti, Jefferson Morgan,     1-0

 

105 Lbs:

Michael Roosa, Crestwood FALL Danny Hockensmith, Big Spring,      0:31

Joe Phillips, Jefferson Morgan DEC Jacob Hegemann, Portage,     3-2

Larry Gordon, Norristown FALL Derek Wolford, Hanover,      1:37

 

120 Lbs:

Jesse James, South Allegheny FALL Stephen Beattie, Youngsville,      0:28

Ryan Longenberger, Bloomsburg DEC Bradley Emerick, Wilkes Barre,     6-1

Brooks Black, Dover FALL Robert Devey, West Mifflin,      2:30

 

150 Lbs:

John Doppelhauer, Penn Trafford DEC Zack Brydon, Forest Hills,     3-2

Cody Squiric, Kittanning FALL Tyler Dibert, Chestnut Ridge,      0:28

Taylor Fink, Plum DEC Tyler Tarr, Reynolds,     3-2

 

Division: 10-n-Under

---------------- Finals ----------------

45 Lbs:

Austin Caldwell, Greensburg Salem DEC Scott Parker, Pennridge,     6-2

 

50 Lbs:

John Demaske, Jefferson Morgan DEC Rodney Sunday, Dallastown,     5-2

 

55 Lbs:

Conner Schram, Canon McMillan DEC Brad Farley, Bermudian Springs,     3-0

 

60 Lbs:

Jimmy Gulibon, Derry Area MAJOR Joel Mowris, Maplewood,     12-1

 

65 Lbs:

Colt Shorts, Canon McMillan DEC David Batkowski, Montoursville,     2-0

 

70 Lbs:

Nick Szala, Penn Cambria DEC Shyheim Poindexter, Central Dauphin,     2-1

 

75 Lbs:

Casey Kent, Norristown DEC Austin Matthews, Mercer,     4-0

 

80 Lbs:

Ben Johnson, Franklin Regional DEC Khalique Harris, Erie,     3-1

 

85 Lbs:

Shawn Cicero, Pottsville DEC Kyle Spangler, Hempfield,     3-0

 

90 Lbs:

Troy Newhard, East Penn DEC Joshua Bafia, Huntingdon,     2-0

 

95 Lbs:

Matthew McCutcheon, Kiski Area FALL Reiley Syrek, Owen J Roberts,      0:47

 

105 Lbs:

Addison Knepshield, Kittanning FALL Ryan Solomon, Milton,      1:46

 

120 Lbs:

Tyson Searer, Lewistown DEC R.J. Swartz, Mercer,     9-4

 

150 Lbs:

Matt Mongera, Corry FALL Cody Klempay, Canon McMillan,      1:15