Division: 11-n-12

---------------- Cons Rd 5 ----------------

65 Lbs:

Dylan DUrso, Reynolds DEC Keith Cornman, Kittanning,     4-2

Nathan Giorgio, Central Dauphin DEC Chace Small, Greater Latrobe,     7-0

 

70 Lbs:

Mason Beckman, Reynolds DEC Geoff Alexander, Fox Chapel,     1-0

Ty Lydic, Greater Latrobe DEC Sean Edmondson, Truman,     2-0

 

75 Lbs:

Frankie Martellotti, Pittsburgh DEC Luke Lohr, Somerset,     10-3

Evan Henderson, United DEC Adam Matthews, Mercer,     3-2

 

80 Lbs:

Mitchell Port, Bellefonte FALL Zane Yocco, Brandywine,      1:42

Matt Cimato, Pennsbury  DEC Timmy Santry, Upper Moreland,     3-2

 

85 Lbs:

Travis McKillop, Burrell DEC Aaron McKinney, West Allegheny,     2-0

Kasey Davis, Meadville MAJOR Walker Slaughter, Danville,     9-1

 

90 Lbs:

William Mourar, Exeter DEC Tyler Gargano, Hickory,     3-0

Lorenzo Thomas, Chartiers Valley DEC Brandon Pesarchick, Shamokin,     3-2

 

95 Lbs:

Mark Uliano, Hazelton MAJOR Kody Getkin, Danville,     11-0

Robert Henderson, United DEC James Stockhausen, Erie,     9-5

 

100 Lbs:

Luke Etter, Big Spring DEC Perry Hills, Plum,     3-2

Adam Greenman, Port Allegany DEC Nick Burns, Norristown ,     4-2

 

105 Lbs:

Alexander Stanton, Blue Ridge DEC Jayshon Wilson, Carlisle,     5-0

Mark Havers, Smethport DEC Zach Maust, Bedford,     6-0

 

115 Lbs:

Nicholas Sofranko, Derry Area DEC CJ Burns, Norristown,     3-1

Cory Myers, Plum DEC Easton Renwick, Punxsutawney,     2-0

 

125 Lbs:

Antonio Giorgio, Warwick DEC Bobby Sumner, Bentworth,     10-6

Connor Bukor, Upper Saint Clair DEC Nick Ruggear, Oxford,     5-2

 

135 Lbs:

Kyle Flohr, Fairfield MAJOR Jake Novak, Lakeview,     9-0

Nathan Carl, Avella DEC Scott Syrek, Owen J Roberts,     3-2

 

145 Lbs:

Jake Szoszorek, Iroquois DEC Cameron Christopher, Sharpsville,     4-3

Dennis Diodati, Conneaut Lake DEC Corey Garry, Fort Cherry,     7-4

 

160 Lbs:

Jacob Eastman, Elk Lake MAJOR Dan Fultz, Juniata,     12-2

Daniel Laird, South Western DEC Luke Lantzy, United,     3-1

 

200 Lbs:

Tyler Perkins, Jefferson Morgan DEC Cody Sorenson, Ft. LeBoeuf,     5-2

Bengamin Ancheff, Williams Valley FALL Jake Linn, Charleroi,      2:18