Division: 11-n-12

---------------- Cons Rd 4 ----------------

65 Lbs:

Dylan DUrso, Reynolds DEC Mackenzie McGuire, Upper Saint Clair,     2-0

Nathan Giorgio, Central Dauphin DEC Dereck Enders, Big Spring,     9-2

 

70 Lbs:

Geoff Alexander, Fox Chapel MAJOR Cory Thomas, Bedford,     9-1

Ty Lydic, Greater Latrobe DEC Jake Verheyen, Hanover,     7-1

 

75 Lbs:

Frankie Martellotti, Pittsburgh FALL Josh Young, Maplewood,      2:36

Evan Henderson, United FALL David Makara, Burrell,      1:54

 

80 Lbs:

Zane Yocco, Brandywine DEC Eric Nutter, Chartiers Valley,     3-2

Timmy Santry, Upper Moreland DEC D.J. Skraba, Ridgway,     2-0

 

85 Lbs:

Aaron McKinney, West Allegheny DEC Derrick Zavatsky, Greater Latrobe,     4-2

Kasey Davis, Meadville DEC Shane Rankin, Corry,     9-2

 

90 Lbs:

Tyler Gargano, Hickory DEC Zachary Strictland, Muncy,     6-1

Brandon Pesarchick, Shamokin DEC Noah Kail, Greater Latrobe,     4-1

 

95 Lbs:

Kody Getkin, Danville DEC Colton Spade, Lewistown,     3-1

Robert Henderson, United MAJOR Jared Magon, Avella,     15-2

 

100 Lbs:

Luke Etter, Big Spring DEC John Michael, Staudenmayer Colonial ,     3-1

Nick Burns, Norristown  DEC Jordan Jefferson, Johnstown,     8-6

 

105 Lbs:

Alexander Stanton, Blue Ridge MAJOR Jordan McKnight, Connellsville,     14-0

Mark Havers, Smethport DEC Dan Dreibelbis, Bellefonte,     6-0

 

115 Lbs:

CJ Burns, Norristown DEC Zach Glessner, Forest Hills,     2-0

Easton Renwick, Punxsutawney DEC Ryan Burnheimer, Ferndale,     3-2

 

125 Lbs:

Bobby Sumner, Bentworth DEC Tate Moore-Jacobs, Cedar Cliff,     2-0

Nick Ruggear, Oxford FALL Tyler McCauley, Elk Lake,      2:28

 

135 Lbs:

Jake Novak, Lakeview DEC Kyle McWreath, Trinity,     4-2

Scott Syrek, Owen J Roberts DEC Zachary Heffner, Boyertown,     7-2

 

145 Lbs:

Jake Szoszorek, Iroquois DEC Brian Beattie, Burrell,     7-0

Corey Garry, Fort Cherry DEC Tim Gamber, Lower Dauphin,     5-0

 

160 Lbs:

Jacob Eastman, Elk Lake FALL Harvey Cole, Gateway,      2:46

Luke Lantzy, United FALL Clifford Hill, Clearfield,      0:37

 

200 Lbs:

Tyler Perkins, Jefferson Morgan DEC Kevin Thompson, Meadville,     5-2

Bengamin Ancheff, Williams Valley FALL Nicholas Stewart, Central Dauphin,      2:42