Division: 10-n-Under

---------------- Cons Rd 4 ----------------

45 Lbs:

Ricky Cavallo, Greater Latrobe  DEC Tyler Kenney, Uniontown,     3-2

Charles Lenox, McDowell FALL Zachery LeBarron, Northeastern ,      0:38

 

50 Lbs:

Chris Thompson, P-O DEC Jon-Raymond Harperez, Hempfield,     9-2

Travis Sonson, Hopewell DEC Bryce Swauger, DuBois,     10-3

 

55 Lbs:

Michael Kemerer, Franklin Regional DEC Kyle Krasavage, W.V.W.,     4-0

Jeffrey Held, Ferndale DEC Vincenzo Joseph, Pittsburgh,     7-2

 

60 Lbs:

Joshua DiSanto, Pennsbury  MAJOR Aaron Roberts, Jamestown,     10-2

Corey Keener, Northern Lebanon DEC Solomon Chishko, Penn Trafford,     2-0

 

65 Lbs:

Tyler Reinhart, Greensburg Salem DEC Michael Springer, Norristown ,     6-0

Dustin Rook, Big Spring MAJOR Colin Landowski, Kiski Area,     14-0

 

70 Lbs:

Michael Racciato, Pen Argyl  MAJOR Tyson Dippery, Lewistown,     10-2

Tanner Sutton, Chartiers Houston DEC Emmanuel Markantone, Franklin Regional,     5-1

 

75 Lbs:

Zachary Ripic, Towanda MAJOR B.J. Crozier,  Wissahickon ,     12-0

Eric Morris, Mechanicsburg DEC Joe Hibbler, Wattsburg,     4-1

 

80 Lbs:

Kyle Caggiano, Ridgway DEC Stetson Keedy, Connellsville,     6-2

Josh Falatovich, Greensburg Salem DEC Thomas Biesadesky, Hazelton,     2-0

 

85 Lbs:

Seth Spack, Punxsutawney DEC Justin Staudenmayer, Colonial,     7-3

Adam Geiger, Northern MAJOR Daniel Krysiak, St. George,     12-0

 

90 Lbs:

Tyler Landfried, Greenville DEC Tanner Hahn, Greensburg Salem,     6-0

Joshua Thomson, Mechanicsburg DEC Travis Burwell, Jefferson Morgan,     7-0

 

95 Lbs:

Adam Yarger, Penns Valley DEC Landon Hanna, DuBois,     6-4

Cole Davis, Northeastern DEC Tony Risaliti, Central Cambria,     8-2

 

105 Lbs:

Larry Gordon, Norristown DEC Danny Hockensmith, Big Spring,     2-1

Jacob Hegemann, Portage DEC Michael Roosa, Crestwood,     3-1

 

120 Lbs:

Ryan Longenberger, Bloomsburg DEC Jesse James, South Allegheny,     9-2

Robert Devey, West Mifflin TF Stephen Beattie, Youngsville,     18-0

 

150 Lbs:

Taylor Fink, Plum DEC Zack Brydon, Forest Hills,     7-4

Tyler Tarr, Reynolds DEC John Doppelhauer, Penn Trafford,     6-4