Division: 13-n-14

---------------- Cons Rd 3 ----------------

77 Lbs:

CJ McClintock, Maplewood DEC Adam Weinell, Blairsville,     10-8

Alex Dunaway, McGuffey DEC Jerry Cramer, Connellsville,     5-2

Shane Bambarger, Ft. LeBoeuf DEC Chris Mongelluzzo, Hempfield,     5-3

AJ Schopp, Tyrone DEC Joey Bonaduce, Unionville ,     9-2

 

82 Lbs:

Zach Hoy, St. Marys DEC Colton Blumer, West Greene,     2-0

Patrick Myers, Penn Cambria DEC Zach Julian, Laurel,     5-2

Mike McGuire, Upper Saint Clair DEC Garet Pisani, Ridgway,     6-1

Dennis Kriczky, Boyertown DEC Nick Slack, Easton ,     4-3

 

87 Lbs:

Zach Carpinello, Northern Cambria DEC Justin Heller, North Penn ,     6-2

Devin Miller, Iroquois DEC Boyd Hutchin, Canon McMillan,     3-0

Dane Johnson, Valley DEC Pat Owens, North Penn,     3-0

Anthony Zenetta, Keystone Oaks DEC Nick Whipkey, McGuffey,     2-1

 

92 Lbs:

Patrick Wieger, Central Dauphin DEC Sam Sherlock, West Mifflin,     2-0

Nathan Pennesi, Greater Latrobe DEC Jack Bachman, Hempfield,     2-0

Brock Waughen, Milton DEC Ronnie Schram, Canon McMillan,     5-2

Dave Fogle, Forest Hills MAJOR Ethan Saylor, Connellsville,     12-0

 

97 Lbs:

Danny Karpency, Albert Gallatin DEC T.J. Keklak, Westmont,     3-1

Jesse Reilly, Hempfield DEC Daniel Burk, Mercer,     5-2

Dylan Corey, Burrell DEC Rocco Wellek, Erie,     7-2

Timothy Hubbard, Smethport DEC Patrick Connah, Central Cambria,     6-2

 

102 Lbs:

Shane Fenningham, Northampton  FALL William McNeLis, Hazelton,      1:45

Joe Waltko, North Allegheny MAJOR Cody Northcott, Cochranton,     11-0

Ty Kanouff, Jersey Shore DEC Josh Eckendorf, Fairview,     3-1

Gary Pfahler, Chestnut Ridge DEC Sammy Fuchs, Reynolds,     6-2

 

107 Lbs:

Mitchell Spencer, Avella DEC Ken Downing, Hampton,     7-2

Brian Knapp, Waynesburg DEC Nick Bancroft, Maplewood,     6-0

Zack Sheridan, Mt Pleasant DEC Rain Garletts, Connellsville,     6-4

Kyle Bove, Kennett  DEC Jim Sheptock, Northampton,     2-0

 

112 Lbs:

Craig Chelednik, Blairsville DEC Anthony Bonaccorsi, Bethal Park,     3-1

Tony Dallago, Central Dauphin DEC Sam Kuhn, Harborcreek,     8-6

Austin Sommer, Northampton DEC David Ivashchenko, South Park,     3-0

Joey Napoli, Cumberland Valley DEC Dillon Park, Brockway,     3-1

 

117 Lbs:

Cort Choate, Blue Mountain DEC Zachary Wolford, Hanover,     3-2

Sean Lyons, Saegertown DEC Tyler Hile, Mercer,     2-1

Nick Nichols, Port Allegany DEC Phillip Steinberg, Central Cambria,     2-1

Corey Lear, Benton DEC Ty Basinger, Jefferson Morgan,     5-1

 

124 Lbs:

Robby Rick, Corry DEC Julian Rankin, Canon McMillan,     6-3

Ryan Kemmerer, Upper Perkiomen DEC Philip Ferry, Greater Latrobe,     4-0

Adam Will, Indian Valley DEC T.J. Polacek, Westmont,     5-0

Jamal Lyons, Harborcreek DEC Corey Brown, Reynolds,     7-6

 

132 Lbs:

Ben Anderson, Titusville DEC Roman Sandoval, Hampton,     5-2

Shane Alterio, Bellefonte FALL Jonathan Rajnish, Northern Cambria,      0:27

John Meyers, Radnor  FALL Donald Kunkle, Woodland Hills,      0:39

Michael Evans, Cumberland Valley FALL Zack Breakiron, Lauel Highlands,      1:33

 

140 Lbs:

Shawn Ferguson, Greenville DEC Shane Raupers, Athens,     4-2

Colin Dailey, Easton DEC Alan Zimmerman, Bellefonte,     4-2

David Brown, Shaler DEC Michael Parsons, Erie,     7-0

Frank Bavaro, Trinity DEC Ben Sollenberger, Northern Bedford,     1-0

 

147 Lbs:

Joey Piro, Easton  FALL Anthony Scarillo, Bethal Park,      2:38

Chris Fragapane, Greenville DEC Matt Morian, Conneaut Lake,     5-1

Dominick DeSanto, McDowell DEC Ross Nicholson, Kane,     7-1

Braden Turner, Southern Lehigh DEC Christian Oberle, Bellefonte,     4-1

 

157 Lbs:

Kurt Brendal, Fox Chapel DEC Allen Dreibelbis, State College,     6-1

Jeff Dulaney, Albert Gallatin DEC Nathaniel Stas, Greater Latrobe,     3-2

Tyler Foreman, Bangor  DEC Josh Deeter, Rocky Grove,     5-0

Matt Mix, Kane DEC Jacob Leninsky, West Allegheny,     2-0

 

167 Lbs:

Joseph Kennedy, Delaware Valley DEC Mike Hull, Canon McMillan,     2-0

Bobby Mort, Huntingdon DEC Dylan Major, Port Allegany,     2-1

Mike Labadie, East Stroudsburg FALL Joey Manilla, Hickory,      2:42

Aaron Chamberlain, Northampton  DEC Ethan Virgili, Carmichaels,     4-2

 

187 Lbs:

Skylar Romig, Indian Valley DEC Jaime Reitzi, Middletown,     5-0

Darin Rockwell, Towanda DEC Matthew Zavada, Connellsville,     1-0

Dan Vaughn, Hampton MAJOR Jesse Gauden, Belle Vernon,     9-1

Phillip Catrucco, Sharpsville DEC David Ryncavage, W.V.W.,     7-1

 

212 Lbs:

Jeffrey Pollard, Fairview FALL Chris Wilson, Easton,      2:45

John Clark, Connellsville DEC Ethan Radomile, Charleroi,     1-0

Josh McDannell, Chestnut Ridge DEC Zach Zimmerman, Ephrata,     6-1

David Miller, Sharpsville DEC Bill Reitz, Brookville,     1-0

 

252 Lbs:

Shawn McFadden, Edinboro DEC Jake Thompson, Ridgway,     1-0

William Ringer, Reynolds FALL Justin Johnston, Ringgold,      1:49

Eric Minerd, Laurel Highlands MAJOR Andrew Taylor, Milton,     10-2

Sean Herron, Erie FALL Tony Lozzi, Methacton,      1:44