Division: 11-n-12

---------------- Cons Rd 3 ----------------

65 Lbs:

Dylan DUrso, Reynolds DEC Chris Dinnien, Hatboro-Horsham,     4-0

Mackenzie McGuire, Upper Saint Clair DEC Tyler Rommes, Burgettstown,     4-2

Nathan Giorgio, Central Dauphin DEC Nick Greco, Keystone Oaks,     4-2

Dereck Enders, Big Spring FALL Evan Smith, Bradford,      1:32

 

70 Lbs:

Cory Thomas, Bedford DEC Kevin Gooding Jr., Central Dauphin,     5-0

Geoff Alexander, Fox Chapel MAJOR Ryan Williams, Connellsville,     12-0

Jake Verheyen, Hanover DEC Tanner Hough, Westmont,     8-3

Ty Lydic, Greater Latrobe DEC Tanner Wiltrout, Connellsville,     5-0

 

75 Lbs:

Josh Young, Maplewood DEC Anthony Petrarca, Franklin Regional,     6-0

Frankie Martellotti, Pittsburgh DEC Steve Spearman, Erie,     7-6

Evan Henderson, United DEC Trey Easter, Bedford,     4-0

David Makara, Burrell DEC Frank Stocker, Nazereth,     6-4

 

80 Lbs:

Eric Nutter, Chartiers Valley DEC Zachary Towers, Meadville,     5-0

Zane Yocco, Brandywine FALL Clint Rarick, Blue Mountain,      0:39

Timmy Santry, Upper Moreland DEC Christorher Jablonski, Shaler,     2-0

D.J. Skraba, Ridgway DEC Nicholas Catalano, Canon McMillan,     5-2

 

85 Lbs:

Derrick Zavatsky, Greater Latrobe MAJOR Kody Young, Punxsutawney,     13-0

Aaron McKinney, West Allegheny DEC Jordan Toledo, Pleasant Valley ,     3-2

Shane Rankin, Corry DEC Cole Claar, Claysburg,     4-1

Kasey Davis, Meadville MAJOR Shane Springer, Norristown,     9-0

 

90 Lbs:

Zachary Strictland, Muncy DEC Tyler Parsons, Erie,     6-3

Tyler Gargano, Hickory DEC Corey Aungst, Claysburg,     2-0

Brandon Pesarchick, Shamokin DEC Tim Clark, Saegertown,     6-1

Noah Kail, Greater Latrobe DEC Jesse Swink, Connellsville,     3-1

 

95 Lbs:

Colton Spade, Lewistown DEC Jesse Mowen, Waynesboro,     1-0

Kody Getkin, Danville DEC Colin Hedash, Northern Lehigh ,     2-0

Robert Henderson, United FALL Colin Bynum, Quakertown,      1:57

Jared Magon, Avella DEC Dylan Bella, Albert Gallatin,     10-6

 

100 Lbs:

John Michael, Staudenmayer Colonial  MAJOR Matt Schiemer, Commodore Perry,     10-1

Luke Etter, Big Spring MAJOR Nick Carr, South Fayette,     12-4

Nick Burns, Norristown  DEC Scott Nolan, Portage,     4-2

Jordan Jefferson, Johnstown DEFAULT Markel Keys, Erie,      3rd

 

105 Lbs:

Jordan McKnight, Connellsville DEC Curtis Delattre, Warren,     3-0

Alexander Stanton, Blue Ridge DEC Tyler Hain, Warrior Run,     2-0

Dan Dreibelbis, Bellefonte DEC Derec Sauve, Susquenita,     4-0

Mark Havers, Smethport DEC Brandon Collins, Commodore Perry,     6-2

 

115 Lbs:

CJ Burns, Norristown DEC Amanuail Bosko, Warren,     3-0

Zach Glessner, Forest Hills DEC Anthonie Farrar, Carmichaels,     7-2

Ryan Burnheimer, Ferndale BYE

Easton Renwick, Punxsutawney DEC Dustin Dombrowski, Brookville,     2-0

 

125 Lbs:

Bobby Sumner, Bentworth FALL Brent Sutton, Ambridge,      0:36

Tate Moore-Jacobs, Cedar Cliff DEC Travis Chesla, Towanda,     5-1

Tyler McCauley, Elk Lake MAJOR Patrick Goheen, Redbank Valley,     13-4

Nick Ruggear, Oxford FALL Jacob Burnside, Titusville,      0:47

 

135 Lbs:

Jake Novak, Lakeview DEC Nick Weaver, Greenville,     2-1

Kyle McWreath, Trinity FALL John Elliot, Indiana,      1:56

Scott Syrek, Owen J Roberts DEC Cody McCollum, Shikelamy,     4-0

Zachary Heffner, Boyertown DEC Ryan Austin, Osweyo Valley,     5-2

 

145 Lbs:

Jake Szoszorek, Iroquois TF Zayne Jenkinson, Johnstown,     16-1

Brian Beattie, Burrell DEC Luke Monta, Greensburg Salem,     6-4

Tim Gamber, Lower Dauphin FALL Jim Antonelli, St.Marys,      2:45

Corey Garry, Fort Cherry MAJOR Zack Fike, Connellsville,     15-2

 

160 Lbs:

Jacob Eastman, Elk Lake DEC Morgan Craig, Clark Summit,     10-5

Harvey Cole, Gateway DEC Tyler Bell, West Branch,     6-0

Luke Lantzy, United FALL Matthew Meyers, Berlin,      0:48

Clifford Hill, Clearfield DEC Logan Thompson, McDowell,     5-4

 

200 Lbs:

Kevin Thompson, Meadville DEC Brandon Clark, Methacton,     2-0

Tyler Perkins, Jefferson Morgan DEC Colton Wrye, P-O,     5-2

Nicholas Stewart, Central Dauphin FALL William Wallace, Palisades ,      1st

Bengamin Ancheff, Williams Valley FALL Ryan Shaneyfelt, Beth Center,      2:49