Division: 10-n-Under

---------------- Cons Rd 3 ----------------

45 Lbs:

Ricky Cavallo, Greater Latrobe  FALL Aaron Ehrgott, Meadville,      0:48

Tyler Kenney, Uniontown DEC Daniel Leonard, Connellsville ,     8-6

Zachery LeBarron, Northeastern  DEC Eric Hong, Fox Chapel,     7-1

Charles Lenox, McDowell MAJOR Ryan Yocum, Trinity,     10-2

 

50 Lbs:

Chris Thompson, P-O DEC Logan Blackburn, Westmont,     5-2

Jon-Raymond Harperez, Hempfield DEC Austin Griffiths, Southmoreland,     4-1

Bryce Swauger, DuBois DEC Kenneth Stoll, Edinboro,     4-2

Travis Sonson, Hopewell DEC James Harrison, West Mifflin,     4-1

 

55 Lbs:

Kyle Krasavage, W.V.W. DEC T.J. Mullins, Connellsville,     6-0

Michael Kemerer, Franklin Regional DEC Anton Martinez, North Hills,     9-2

Jeffrey Held, Ferndale DEC Kyle Kelly, Cumberland Valley,     4-0

Vincenzo Joseph, Pittsburgh DEC Jamie Scarantino, Pittston,     7-5

 

60 Lbs:

Aaron Roberts, Jamestown DEC Jesse Rodgers, North Allegheny,     5-3

Joshua DiSanto, Pennsbury  MAJOR Colt Cotten, Benton,     10-0

Solomon Chishko, Penn Trafford DEC Matt Williams, Pen Argyl,     6-2

Corey Keener, Northern Lebanon DEC Trevor Hernandez, Upper Adams,     2-0

 

65 Lbs:

Tyler Reinhart, Greensburg Salem DEC Ossie Bowers, Edinboro,     3-1

Michael Springer, Norristown  DEC Stephen Mckenzie, Meyersdale,     6-2

Dustin Rook, Big Spring DEC Shawn Spearman, Erie,     4-2

Colin Landowski, Kiski Area DEC Nick Floch, Jamestown,     10-8

 

70 Lbs:

Michael Racciato, Pen Argyl  FALL Dominic Nania, Kiski Area,      1:32

Tyson Dippery, Lewistown DEC Jason Stephen, East Penn,     1-0

Emmanuel Markantone, Franklin Regional DEC Brett Smith, Brookville,     4-3

Tanner Sutton, Chartiers Houston DEC Laike Gardner, Biglerville,     2-0

 

75 Lbs:

B.J. Crozier,  Wissahickon  DEC Gregory Gaus, North Allegheny,     2-0

Zachary Ripic, Towanda MAJOR Dylan Zimmerman, Brookville,     11-1

Joe Hibbler, Wattsburg DEC Zack Zavatsky, Greater Latrobe,     7-3

Eric Morris, Mechanicsburg MAJOR Vova Boyd, Juniata Valley,     9-0

 

80 Lbs:

Kyle Caggiano, Ridgway DEC Heath Strictland, Muncy,     3-0

Stetson Keedy, Connellsville DEC Benny Rager, Central Cambria,     9-7

Josh Falatovich, Greensburg Salem DEC Kirk Zelich, Shaler,     4-2

Thomas Biesadesky, Hazelton FALL Francis Mizia, Bentworth,      1:42

 

85 Lbs:

Seth Spack, Punxsutawney MAJOR Nicholas VanDamia, Ft. LeBoeuf,     8-0

Justin Staudenmayer, Colonial DEC Kurtis Armour, Lakeview,     4-0

Daniel Krysiak, St. George DEC John O Korn, Huntington,     2-0

Adam Geiger, Northern DEC Zachary Voytek, Greensburg Salem,     4-2

 

90 Lbs:

Tyler Landfried, Greenville DEC Sam Napodano, Reynolds,     4-0

Tanner Hahn, Greensburg Salem DEC Jon Baer, Somerset,     2-1

Joshua Thomson, Mechanicsburg DEC Clay Durham, East Pennsboro,     6-2

Travis Burwell, Jefferson Morgan MAJOR Hunter Proctor, Youngsville,     12-2

 

95 Lbs:

Adam Yarger, Penns Valley MAJOR Brandon Sherman, Conneaut Lake,     10-2

Landon Hanna, DuBois FALL Dakota Datz, Southmoreland,      1:36

Cole Davis, Northeastern MAJOR Chad Spiegle, West Branch,     13-0

Tony Risaliti, Central Cambria DEC Conner Burns, Methacton ,     6-4

 

105 Lbs:

Danny Hockensmith, Big Spring DEC Brandon King, Ft. LeBoeuf,     5-1

Larry Gordon, Norristown DEC Jake Wisener, Ringgold,     4-0

Jacob Hegemann, Portage FOR Shawn Lutton, Corry,    

Michael Roosa, Crestwood DEC Cameron Cyphert, Cochranton,     3-2

 

120 Lbs:

Ryan Longenberger, Bloomsburg MAJOR TJ McCoy, Upper Darby,     11-0

Jesse James, South Allegheny FALL Jacob Manchas, Jefferson Morgan,      1:48

Stephen Beattie, Youngsville FALL Joe Hines, Hickory,      0:28

Robert Devey, West Mifflin FALL Patrick Blough, Somerset,      1:27

 

150 Lbs:

Taylor Fink, Plum DEC Matthew Andryka, Gateway,     4-1

Zack Brydon, Forest Hills FALL Codie Dikun, Jefferson Morgan,      0:56

John Doppelhauer, Penn Trafford DEC Mark Dami, Canon McMillan,     2-1

Tyler Tarr, Reynolds FALL Zachary Morris, Corry,      0:41